SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje debiuty kwiecień 2021

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25684
Dziwne masz podejście i myślenie jakieś nielogiczne chyba czas zmienić trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 138
Panowie wrzucę zdjęcie top 5 zeszłorocznych debiutów.Czy wy uważacie, że sylwetki tego typu są nieosiągalne?Według mnie poziom na debiutach wysoki nie jest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174908
Tak, nie masz NAWET tyle mięśni chlopie. Pokora, to w bb podstawa. Naucz się jej, bo otaczasz się ewidentnie ludźmi, którzy za mocno podbijają twój bębenek.


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-01-20 14:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10673 Napisanych postów 30013 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609973
Onopollo
Panowie wrzucę zdjęcie top 5 zeszłorocznych debiutów.Czy wy uważacie, że sylwetki tego typu są nieosiągalne?Według mnie poziom na debiutach wysoki nie jest






a jak w tym roku bedzie dużo większy poziom, nie pyknie Ci i kariera się skonczy na jednym starcie ?;)
sam fakt który napisałeś, ze Twoja Przemiana to jest raptem rok. I ok jak na rok zmiana jest bardzo dobra ale nie wystarczajaca na start
daj sobie kolejny rok czy więcej i wtedy już większe prawdopodobienstwo ze będzie szansa pokazac sie z dobrej strony w debiutach ;)
rok w BB to jest tyle co nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 138
Już wiem, że mam za mało miesni ale i tak wystartuje co mi szkodzi...Mam środki na starty, jeżeli tydzień dwa przed startem uznam, że nie ma co się pokazywać to za rok wystartuje.
Tak poza tym w męskiej nie liczy się tylko ilośc miesni a kształty i proporcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174908
dokładnie, masz szerokie biodra - więc musisz nabudować więcej na obrecz barkową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 138
W marcu w tali było 73 teraz jest 81 ale jestem podlany jak świnia wiec myśle, że przy 75cm się zakręcę.

W ogóle zakładam sobie mini bloga, na którym przedstawiam swoją drogę do debiutów i przychodzi jakiś zakompleksiony typ, który wszystko krytykuje.Nie komentuj już proszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174908
BIODRA (szeroka miednica) - nie talia





Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-01-20 16:06:10

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-01-20 16:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 138
Jeśli 83cm w biodrach to dużo to trudno, tej bariery nie przeskoczę.Na żywo i na niektórych zdjęciach widać duży kontrast pomiędzy barkami a biodrami.Wszystko zależy z jakiej wysokości zdjęcie zostało zrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174908
działaj, ale się nie zrażaj, możesz sporo zrobić - ale czekają cię lata pracy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy da radę jeszcze startować

Następny temat

Szukam trenera

forma lato