SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje FBW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
Witam,
Po świętach chciałbym zaczac Fbw opisane przez Wodyna.Staż jest długi z małymi przerwami( wakacje itp.)Poczytalem posty i skleilem sobie taki o to zestawik:

A:
-WYCISKANIE NA LAWCE SKOSNEJ
-PRZYSIADY
-LYDKI
-seria łączona:UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM LACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK STOJAC
-superseria:MLOTKI NAPRZEMIENNE z PROSTOWANIE RAMION W DOL
-WIOSLOWANIE JEDNORACZ NA WYCIAGU DOLNYM
-dzień dobry
-BRZUCH

B:
-WYCISKANIE OD CZUBKA GLOWY SZEROKO, SIEDZAC
-połowiczne high pulls
-MARTWY CIAG
-POMPKI NA PORECZACH Z CIEZAREM
-DRAZEK WASKIM PODCHWYTEM DO CZOLA Z CIEZAREM
-wykroki z hantlami
-BRZUCH

Fajnie by bylo jakbym sam Wodyn sie wypowiedzial na temat tego planu. Czy jest dobry, czy cos zmienic.
Mam jeszcze pare pytan:
1.Czy moge zastapic WIOSLOWANIE JEDNORACZ NA WYCIAGU DOLNYM na przyciaganie hantla w podporze?
2.Czy wykroki z hantlami sa ok? Czy moze lepiej w tyg.A dodac uginanie nog a w tyg.B prostowanie nog?

Zalezaloby mi na pobudzeniu i to bardzo ostrym gory klatki,bo troksze slabo z tym u mnie i nie wiem czy akurat taki trening klatki jaki mam w planie jest wystarczajacy.
Dziekuje z gory za pomoc i czekam niecirepliwie na rady i oceny.
Pozdrawiam

Bedzie pisk!!!!!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
A ja dalej czekam

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
A ja dalej czekam

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
I czekam

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
Hmmm.....

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
a robisz te cwiczenia w nieskonczonosc, czy moze ogranicza Cie jakas liczba serii ??..

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
Fbw wg Wodyna to ja rozumiem,że 15x3,10x4,5x5.Sorki,bo moze jednak nie jasne to bylo do konca.
Czyli:
15A
10B
5A
15B
10A
5B

Zmieniony przez - BigiKozok w dniu 2007-04-05 09:41:37

Bedzie pisk!!!!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najszersze grzbietu

Następny temat

Oceńcie - FBW

WHEY premium