SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja redukcja, dieta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3024

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
w tej chwili już jest lepiej niż było, zaczynam chodzić powoli w normalnym bucie,
a nie ortopedycznym

A jogurty to mam całkowicie odstawić, nawet te naturalne??
Ten wzór na zapotrzebowanie jest dobry, bo tam ktoś kiedyś napisał,że te współczynniki są już stare
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wzor nie ma znaczenia iliczy sie to co jesz i twoj metabolizm, wzor usrednia i daje wynik ktory moze sie nawet o 500kcal roznic od rzeczywistosci
Patrze standartowo dla twojego wzrostu 1800kcal to juz malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Mam jeszcze pytanie, czy mogę się wzorować na tej diecie co dzisiaj zrobiłam, tylko, że z tymi poprawkami co z mi zasugerowałaś?

A bo nie mm wcale pomysłów na śniadania, nie wiem jak je komponować, chciałam do każdego śniadania dawać jajko, ale chyba nie powinno się codziennie jeść jajek? Jak to zmodyfikować, proszę o małą podpowiedź.

Zmieniony przez - gumisiago w dniu 2011-05-30 19:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz oczywiscie
jajko nawet wiecej mozesz codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
co do tej 6W to ją sobie odpuścić i może robić jakieś inne ćwiczenia na brzuch tylko w domu? Znalazłam na stronie internetowej coś takiego:
http://mamzdrowie.pl/cwiczenia-na-plaski-brzuch/
Oprócz tego ćwiczę ramiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie ma cwiczen na :plaski brzuch: na to jest dieta, cwicenia to marnowanie czasu idz pobiegac wiecej zrobisz dla "plaskiego brzucha" w ten sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260






Przesyłam w końcu moje zdjęcia

Zmieniony przez - gumisiago w dniu 2011-06-03 10:35:10

Zmieniony przez - gumisiago w dniu 2011-06-03 10:35:23

Zmieniony przez - gumisiago w dniu 2011-06-03 10:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Przez ostatni czas jak mnie nie było na forum, moja dieta troszkę się obsunęła, gdyż nie jadłam systematycznie i opuszczałam posiłki.
Zapewne wyszło bardzo mało kalorii.
Od poniedziałku zaczynam chodzić na basen (trzy razy w tygodniu). Jak już moja noga dojdzie do siebie to mam zamiar zacząć biegać.


Zmieniony przez - gumisiago w dniu 2011-06-03 10:47:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260
Poradźcie mi jak zacząć, żeby były jakieś efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
największe efekty uzyskasz czystą miską 1800 kcal i ćwiczeniami siłowymi. Masz możliwość chodzenia na siłownię? Możesz juz ćwiczyć nogi np na siedząco?

Wstaw dietę wg wskazówek Obli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Praca nad sobą, czyli trening czyni mistrza :)

Następny temat

prosba o pomoc w treningu i diecie

WHEY premium