42
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU
Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.
Sprawdź
...
Napisał(a)
fajna transformacja, ale dziwne ze lapa 39 wyglada na wieksza niz ta 42
Moja siłownia : http://www.sfd.pl/Siłka_by_Maćko-t906063.html
...
Napisał(a)
konkretnie to wygląda a co z nogami też masz problemy z kolanami?
jaki jesteś rocznik 95 czy 94 ?

jaki jesteś rocznik 95 czy 94 ?
...
Napisał(a)
Zaje**** wyglądasz chłopie. Troszkę popracować nad brzuchem i będzie super!! Łap soga!!
...
Napisał(a)
zaj**iscie ! mam pytanie czy ćwiczyć przedramie? bo jest zaj**iste i jakbyś mógł podać jak je cwiczysz ;d
" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .
...
Napisał(a)
Maćko. Też mi się tak wydawało, ze 39 wieksza na zdjęciu niz 42, ale to się tak tylko wydaje, bo fote z 42cm robiłem w tym samym dniu co filmik montowałem. :) z takiej perspektywy po prostu zdjęcie było robione ze wydaje się wieksze :)
Zmieniony przez - KH94 w dniu 2013-03-28 10:21:04
Zmieniony przez - KH94 w dniu 2013-03-28 10:21:04
42
...
Napisał(a)
Dmexe. ćwiczę nogi, chcesz mogę Ci podesłać foty, bo mam, ale niestety tylko 2. 94 rocznik jestem pozdro :)
42
...
Napisał(a)
gustaw09 efekty brzucha mi najciężej przychodzą, ale przynajmniej nie mam dużej warstwy tłuszczu na nim, wiec z czasem i brzuch będzie lepszy :)
42
...
Napisał(a)
Rzeznik1997 ćwiczyłem osobno jakby przedramię kiedyś ćwiczeniami z tej strony http://www.K**.pl/trening-mięśni-przedramion-f99.html a z czasem i samo się wyrobiło, bez dodatkowych ćwiczeń na nie
42
...
Napisał(a)
Przedramie kozackie, w ogóle cała sylwetka bardzo dobra, wrzuć zdjęcia nóg. Suple były ? Jakie ?
...
Napisał(a)
wrzucę zdjęcie nóg, ale to pewnie gdzieś pod wieczór, wiec poczekajcie cierpliwie, bo na chwile obecną nie mam czasu, a musze je poszukac na płycie :)
42
Polecane artykuły