SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dietka...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Dieta: Masowa
Staż : +/- 6 miesięcy

Zapotrzebowanie :
Białko - 154g/153g
Tłuszcze -100g/67g
Węglowodany - 300g/305g
2718 kalorii

W tym że, w tej diecie wychodzi mi o 200 kalorii mniej niż moje zapotrzebowanie ale jeśli po oliwie nie bedzie mnie wysypywać to bede sukcesywnie zwiększać jej ilość w diecie. W zapotrzebowaniu po jednej str. macie ile powinnem dostarczać a po 2 macie ile dostarczam myśle że te pare gram nie ma znaczenia w wiekszej mierze...

I Śniedanie:

Chleb Graham 100g
Szynka z piersi kurczaka 15g
Ser twarogowy półtłusty 100g
Margaryna zwykła 5g
Oliwa z oliwek 20g

II Śniedanie:

Chleb Graham 100g
Szynka z piersi kurczaka 15g
Jabłko 150g
Margaryna zwykła 5g


Obiad/przed treningowy:

Kasza jęczmienna perłowa 100g
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100g
Pomidor 40g
Marchew 50g

Po treningowy:

Makaron dwujajeczny 100g
Tuńczyk w wodzie 130g

Kolacja:

Jaja kurze całe 120g
Chleb Graham 100g
Pomidor 40g
Margaryna zwykła 5g


Na noc:
Ser twarogowy półtłusty 125g

Za jakieś ciekawe spostrzeżenia sog...

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Ja na Twoim miejscu nie wliczałbym warzyw do ilości białka, ww itd. Warzywa mają ważne witaminy i mikroelementy, tak, że jedz ich sporo, a przed treningiem jakieś jeszcze ww np banan, albo coś w tym stylu:)
pzdr i rośnij:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
przeciez w przed treningowym ma ww w postaci kaszy

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Sorry za offtop, ale nie ma to jak mieć wypisane w avatarze patriotyczne hasła po angielsku, uhahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Co do diety to nie jest najgorsza brakuje jeszcze tluszczy w przedtreningowym, jezeli dasz rade zjesc chleb bez margaryny to unikaj jej bo to nic dobrego, no chyba ze musisz

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Scorpio93 widać że zły dzień chyba miałeś bo naprawde masz sie do czego przyczpić co z tego że są to patryjotyczne hasła po ang... nie ja robiłem tego ava a to że są one po ang to tylko + przynajmniej jakiś angol bedzie mógł sobie poczytać i dowiedzieć sie ,że Polska to kraj patryjotów.

Zdenek dzieki za cenne rady.... z tą margaryną do chleba to postaram sie ją wywalić odrazu jak zobacze czy po oliwie mnie wysypuje (syfy) :/ jak wszystko bedzie ok to wywale a jak nie to jakieś tłuszcze musze jeść

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Angol na polskim forum dyskusyjnym?
Po prostu trochę konsekwencji w tym co się robi by się przydało. EOT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
jasne że tak ,sam po jakims czasie dojdziesz do tego co jest dla ciebie najlepsze! Pozdro

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Żeby nie było, że się tylko przyp*****lam ;-P Margarynę wywalasz bezwzględnie do końca życia, poczytaj o tym jakim ścierwem są roślinne utwardzane. Do smarowania masło, do smażenia smalec, do picia oliwa Z tłuszczy w żadnym przypadku nie rezygnować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Dieta całkiem fajna, jedyne co bym w niej zmienił to zdecydowanie wywalil margarynę oraz zmniejszyłilośc chlebka (np.zamiast niego w śniadaniu dał platki).

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Kur... tak jak myślałem znowu po oliwie mnie wysypuje... czy są jakieś inne źródła zdrowych/obojętnych tłuszczy ??

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-karnityna w okresie zawodów lekkoatletycznych

Następny temat

dieta na mase, prosiłbym o korekty.

WHEY premium