SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Może czas na odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
1. WIEK: 30
2. WAGA: 76
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 105
-udo: 56
-talia: nie pamietam
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 180
-tłuszcz: 75
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy w trakcie enthane przez pół roku było zmieniane dawkowanie
5tyg 200 e5d, 12tys 250 e3.5d, później 250e4d, obecnie lecę 125mg e3d
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: PPL
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: trwa
11. POZIOM BF%: +- 12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: Ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola rodzinne
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: nie robię
-przysiad: 150

Witam, nie mogłem znaleźć starego tematu dlatego zakładam nowy, jakoś od listopada lecę enthane zmieniałem w międzyczasie laby i okresy dawkowania w ankiecie okresy laby które leciały androx,maximus,androchem teraz venom. Próbowałem już różnych trybów przyjmowania ihibitorow zbijałem estrogen ale później albo każda kolejna dawka Inhibitora zwalała estrogen do niskich wartości, zmieniałem ilość inhibitora na mniejsza pare dni było Ok, estro leciało w górę / używam symexu. Znowu zaczynałem stosować inny protokół podawania inhibitora i ciagle to samo ma ktoś radę jak sobie z tym poradzić czy może to pora na odblok obecnie leci 125mg e3d zastanawiam się jak zareaguje organizm gdy np rozciągnąl bym w czasie iniekcje może mój organizm na to by lepiej zareagował obecnie od wyników badania przyjąłem 2dni po pół symexu, wczoraj cała bo nie mogłem dalej spać w nocy i się pocilem. Dzisiaj od rana z lekka przyj**anie zastanawiam się czy nie zmienić może na cypio ale słyszałem różne opinie jedne ze bardziej fiołkuje do estradiolu inna ze jest stabilniejszy. Ewentualnie tak jak mówię może przygotować się na odblok hcg leci co 6tyg 5000ui rozłożone na pare dni. Jakie zakupy na odblok czego się spodziewać bo tak długim czasie przyjmowania syntetycznego testosteronu, myśle żeby narazie sobie może dać na dłuższy czas spokój z saa i za pare lat moze przy pomocy ogarniętego prowadzącego wejść spowrotem na bombkę. Obecne badania jako załącznik.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Dwa wrzuciłem na 125 e3d teraz nie daje nic do badań chociaż czuje ze estro idzie mi w górę badania chyba w piątek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6406
Tak samo lece od listopada test i aktualnie 2 tygodnie jestem na mostku 50mg e3d , libido mi sie poprawiło.Podejrzewam ze za nisko estro trzymałem względem testa i dlatego było ostatnio różnie z libido.Teraz testa jeszcze nie badalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6406
A może te HCG co 6 tygodni Ci tak estro wywala? Jak bierzesz schematem aż tu nagle wpada butla HCG to cos symexu trzeba wtedy dorzucic.Tez lece od listopada ale z estro jakoś problemów aż nie mam.Mnie 12.5mg zbija o 30 oczek.Wrażliwy jestem strasznie dlatego dawkuje po 6mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Hmm może to jest myśl zejsc troszkę niżej z teściem na jakiś czas ile taki mostek robisz ? Chyba ze zejdę na 100 czy lepiej może faktucznie na to 50. Z libido problemów nie mam bardziej z bolącą głową i raz dobry raz kiblowy humor raz bym zbudował wierze w kosmos a innego dnia z łóżka się nie podnosił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Chyba ze to wina ostatniego weekendu wyleciało 2 dni imprezy na grubo i swoje musiałem odcierpieć chociaż byłem wtedy niezniszczalny :D może jakaś depresja wpadła bo w sumie jakoś od godziny czuje poprawę w samopoczuciu tylko te nocne poty plus 3 dni jadł bym wszystko co tylko widziałem…. Jeszcze od wczoraj zaczolem Tetrysal aptek stosować jeden tabs na wysypkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Aaa i gdyby tak może na takim mostku dorzucić oxe ? Bo w sumie faktycznie niech organizm odpocznie 50mg e3d nie powinno tak wywalać tego estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6406
Ja Ci powiem lece juz 19 dzień mostka i sie dobrze czuje na tej dawce.Humorki to miałem na poczatku cyklu teraz to ja decyduje jaki humor będę miał , kwestia ogarnięcia głowy.Może tych imprezek więcej było ostatnio i od tego masz te Humorki? Ja np nie chlam i nie cpam nic ale podejrzewam ze jakbym poleciał z dwa dni to złapałbym smaka na te życie i by te myśli pojawialy sie czesciej choćby z uwagi na okres jaki mamy i ilości potencjalnych kompanów gotowych towarzyszyć w tym potopie ;) Ja tam wole to p******ić hehe

Badania za tydzień będę robił póki co biorę co 9 dni 6mg exe , nie podpowiem Ci nic z oxa bo sie nie znam ;p


Zmieniony przez - Msoko65 w dniu 2023-06-18 13:41:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Bo tak 50mg to myślałem ze już pod trt podchodzi, ale raczej nie e3d tylko raz w tygodniu chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
I jeszcze tak się zastanawiam czy przy schodzeniu z dawki nie będzie szalał za bardzo estradiol ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
Witaj.
Już sama zmiana różnych labów mogła powodować tutaj skoki estrogenu. Być może okazałoby się że badając poszczególne fiolki stężenia poszczególnych produktów mocno się różnią i stąd brak możliwości dopasowania inhibitora do dawki Testa. Dlatego jestem zwolennikiem Jeżeli jakiś produkt danej firmy nam pasuje to trzymamy się go przez dłuższy czas wtedy też jest łatwiej kontrolować poszczególne sajdy jaki dobierać właśnie inhibitor. Ogólnie ja bym zszedł tutaj na dawkę minimalną typu właśnie 125 mg to 4 dni trzymał się jednego labo spróbował opanować estro tak żeby mieściło się w widełkach i później podbijał sobie dawki w zależności od od dalszych planów i potrzeb

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6406
Czytałem dużo ludzi się wypowiada ze optymalnie jest bic 150 tygodniowo wtedy są górne widły.Jak to w moim przypadku będzie zobaczymy ja bije cypka .Czy będzie szalał to nie mam pojęcia , każdy jest inny .Ja uważam ze będzie go mniej bo mniej testa bite mniej konwertuje do estro.Ja podaje na każde 150mg 6mg exe i na badaniach wyniki 50-80 a jak to w twoim przypadku to musisz to rozgryzc sam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Terapia testosteronem a wyniki całkowitego i wolnego testosteronu.

Następny temat

Wyniki badań na cyklu jak dawkować letro i cabaser

WHEY premium