SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Może czas na odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 313 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
A w jakich okolicach od strzała podajesz symex przed czy w tym samym momencie czy jakiś czas po ? Czyli np po e3d 60/75mg sobie zejdę na ten jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 313 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Po zejściu z dawki są jakieś nieprzyjemne odczucia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6507
Nic nie zauwazylem negatywnego.Exe przeważnie na drugi dzień daje do posiłku z tłuszczami bo strzał bije wieczorem przed snem.
I takim dawkowanie badając się raz na miesiąc wychodzi mi przy badaniu estro 50-80 .Jak jest 80 to leci dodatkowo 12.5mg jak 50-60 to nic nie ruszam.Tak jak pisalem w moim przypadku 12.5mg zbija ok 30 oczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 313 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
No w moim z tej 100 bo badani były przed strzałem i nie dawałem exe do wyników czyli podałem rano strzał popołudniu 1/2 exe następnego dnia 1/2 exe 3 dnia całe exe i dzisiaj jeżeli chodzi o samopoczucie to około 10h od podania zaczelo się poprawiać a po 24h oprócz uczucia spadku ciśnienia to ta ilość doprowadziła to idealnego samopoczucia jutro wypada dzień strzału i myśle podać 75mg i zacząć mostek strzał zrobię najwyżej na wieczór i będę obserwował co będzie się działo następnego dnia albo dorzucę do śniadania 1/4 exe bo śniadania mam najbardziej tłuszczowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 313 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Narazie poszło wczoraj 75mg dzisiaj do śniadania 1/4 exe bo tak jak pisałem śniadanie tłuszczowe bardziej jem zobaczymy Pozatym kończę redukcje i stwierdzam ze można było po redukcji zacząć bić testa (moja pierwsza przygoda z saa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
Tez wbiłem na 1 cykl podczas redukcji. Węgle w dol + cardio ( intensywny spacer na bieżni pod kątem) i samo leci. Łatwiej się robi masę wiec jak teraz ogarniesz jak redukować to będzie ci łatwiej po następnej masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 313 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Ogólnie zostanę pare tygodni na takiej dawcę 75e3d mam nadzieje ze 1/4 symexu co 2 strzał wystarczy bo narazie zaczelo się robic bardzo dobrze z samopoczuciem, chyba to był dobry pomysł okaże się za 2/3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 313 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Nie wiem czy dobrze zauważyłem ale wydaje mi się ze estro zaczyna wariować powoli po zmniejszeniu dawki…. Jest to możliwe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6507
Tylko laboratorium Ci to powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 313 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Z powodu ze pracuje zagranica w państwie gdzie badania krwi zleca lekarz jest z tym problem przez najbliższe 2 tyg ale poznałem swój organizm już na tyle ze znam typowe sajdy gdy moje estro idzie w górę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Terapia testosteronem a wyniki całkowitego i wolnego testosteronu.

Następny temat

Wyniki badań na cyklu jak dawkować letro i cabaser

forma lato