SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mniejsze dawki lepsze wyniki ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 139 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6604
Witam, taka ciekawa obserwacja ode mnie. Jakiś czas temu byłem na sporych dawkach 1000 mg teścia i 800 mg boldenonu tygodniowo. Nieraz bolała mnie głowa i bałem się o serce, na badaniach hematokryt już prawie przekraczał normę więc zmniejszyłem dawkę na 450 mg teścia i 350 mg bolda. Podbiłem kaloryke, ale z 3500 na 3700-3800 więc nie jakoś znacząco myślę. O dziwo efekty od tej zmiany mam lepsze, siła większą, lepsze nabicie. Towar i dostawca ten sam. Więc albo tak zwany dietanabol działa lepiej niż sterydy, ale organizm pewnych dawek towaru już nie przetwarza i lepiej funkcjonuje na mniejszych. Ktoś miał podobne obserwacje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Prosta sprawa jadłeś za mało poszły kcal w górę forma ruszyła

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 139 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6604
Niby tak, ale w sumie zwiększyłem ledwo o 200-300 kalorii, a dawka sporo w dół. Dla mnie zaskoczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Zakładając że byłeś na zerze kcal i doszło 300 kcal to już jakiś plus jest
Plus środki mogły się rozkręcić


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-04-06 13:16:40

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 660 Napisanych postów 1085 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40019
Ameryki nie odkryłes ;) trzeba w końcu wbić do głowy że progresuje się dieta i treningiem a SAA to dodatek ;) zeszles z dawki, samopoczucie się poprawiło więc trening pewnie lepiej wchodzil ;) kcal dorzuciles i efekt jest jaki być powinien ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 139 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6604
Na tych środkach jestem od dawna więc są już dawno rozkręcone. Prawda, że na mniejszych dawkach lepiej się czuję, wydaje mi się, że jest dla większości osób pewna granicą w dawkach gdzie skutki uboczne przeważają nad efektami i lepiej sobie lecieć na mniejszej dawce, a że dieta to podstawa to wiadomo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl Enan

Następny temat

Androxen

WHEY premium