SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleka/jogurt po treningu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5486
Witam co lepiej spożywać jogurt czy mleko wraz z bialeczkiem-by bylo lepiej strawne. Posiadam kartony mleka o obnizonej zawartosci mleka tylko nie wiem czy korzystnie jest spozywanie jego po treningu wraz z bialkiem ze wzgledu na to iz zawiera 5g tluszczu na 250ml pytania sa kierowane do profesjonalistow,dziekuje i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
potreningowo napój z takimi kulturami bakteri będzie faktycznie dobrym wyjściem nie spowoduje prawdopodobnie też większych rewolucji w żołądku. Mnie samkuje danone naturalny kefiry hmm różniste. :)

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
Możesz po treningu wypic bialko z mlekiem, nawet lepiej na tym wyjdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5486
Ale jogurt to raczej to samo nie? z tym ze przetworzone = mniej laktozy,szybciej trawione,wiec jak to z tym jest?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
Jeśli tolerujesz laktozę to tylko Ci to pomoże, lepiej nawadnia, a jak robisz masę to i pełnotłuste mleko nie zaszkodzi a parę kalorii wskoczy.

tu masz link z badaniami od prosów
https://www.sfd.pl/Mleko_po_treningu-t742205.html

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
jezeli chcesz jogurt to ok ale naturalny
jeżeli nie masz problemow po laktozie to nie przejmuj się tym, zwróć uwagę na link kolegi wyżej tam masz ładnie opisane wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
moim zdaniem lepiej mleko - chodzi o nawodnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5486
Czytalem ten artykul ale chcialem sie bardziej poradzic jak to wypada z jogurtem i mleczkiem o obnizonej zawartosci laktozy,co do laktozy to wlasnie nie bardzo ja toleruje jako dzieciak nie tolerowalem zabardzo mleczka,a czy teraz to sie zmienilo... nie testowalem :D z tym ze co do tego mleka o obnizonej zawartosci laktozy to tak jak pisalem, posiada 5g tluszczu a zawsze to spowolni wchlanianie ,a chodzi mi by jak najkorzystniej wykorystac te 'dary krowy' hah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
Nie jesteś zawodowcem nie zauważysz różnicy czy to będzie 0 5 10 czy więcej.
spróbuj z normalnym mlekiem ze sklepu, ale lepiej takim z lodówki niż UHT (mniej przetworzone). Jak nie będzie fajerwerków to pij mleko ze sklepu. Ja na masie piłem różne 2%, 3.2% było dobrze. POza tym białeczko super wchodzi. w sumie to dziennie blisko litr szedł

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
3,2 polecam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5486
Wiem,ze nie jestem po prostu chcialem sie zapytac co najkorzystniej i najlepiej jak wykorzystac potencjal organizmu,itd. dziekuje wam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3786
Ogólnie trzymaj się tego, żeby nie liczyć co do grama, bo zwariujesz.

życzę powodzenia
pozrd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dięta do ocenyy

Następny temat

Dieta LOW CARB do oceny

WHEY premium