SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym - propozycje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 7882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Tadziu szkoda że nie było cie w Opolu byś zoabczyły sedziowanie było super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
co do sedziowania i wykonania te ostatnie zawody w opolu były perfekcyjne wszyscy prostowali a jak były niejasnosci były odjete powt tak za nie prostowanie ,podnoszenie głowy tyłka ruchy stopani bujanie tak jak powinno byc przed wyjazdem zastanawiałem sie czy wogule jechac własnie z obawy przed takimi numerami ze nie prawidłowe powt beda zaliczane , regulamin który jest jest odpowiedni potrzeba tylko takich własnie sedziów a wszystko bedzie oki tak powinno wygladac ww a nie bujanie nie prostowanie podnoszenie głowy tyłka i zaliczone powt tak samo jak komus kto przestrzega regulamin jak zawody maja miec miano Mistrzostw Polski to tylko pod tym warunkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
kOOndziOO
Tez żałuję tym bardziej że w obecnej formie dał bym rade.Już pisałem o tym ale jak sie podaje ostateczną inf. w miesiącu w którym ma odbyć się impreza to tak bywa .W soboty ludzie pracują i żeby mieć wolne to trzeba ustalić grafik w miesiącu poprzedzającym miesiąc w którym odbędą się zawody.Temu ma czy miał służyć chyba kalendarz imprez WW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Spokojnie napewno to nie jedna impreza jeszcze bedzie wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Spokojnie?Długo tyrałem żeby zejść na wadze i mieć 40kg na sztandze.Data imprezy była znana owszem choć nie w kalendarzu imprez ale o WW długo długo nic i w kwietniu pojawiła się inf.o 100kg więc odpuściłem grafik w pracy a w Maju jjjjednak 1/2CC.Piszę o tym żeby nie zapomniano odpowiednio wcześniej umieścić informacji w kalendarzu imprez o MP w WW.Kalendarz to naprawde świetna rzecz tylko z niego korzystajmy.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2015-06-03 09:43:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
Coach Ozimek
Ja po przemyśleniu popieram łączoną propozycję Grzega i Wycwiela: stałe obciążenia: 50, 60, 100kg, lub druga opcja tylko ciężar ciała zawodnika i 1/2cc (to dla mężczyzn i kobiet)

Sorry nie jestem zawodnikiem WW ale nie kumam czegoś wiec prosze wyjaśnic , według tego co piszecie to czy zawodnik bedzie ważył 70 kg czy bedize ważył 90 kg to obaj maja wyciskać ten sam cieżar stały np. 50 kg ?? i wtedy są wyrównane szanse?? Moim skromnym zdaniem to tu nie ma co dyskutować bo tabelka jest jasna , zastanowic sie tylko czy robić 1/2 CC czy CC czy może obie opcje , ewentualnie podział na juniorów bo wiadomo że młodszy adept sportów siłowych może niemieć tyle siły ile gościu co korbi juz 20 lat , do tego sędziowanie jak w Opolu bo wszyscy chwalicie i jest po sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Jeżeli chodzi o ciężar 50kg to jest już sprawdzony kat.wagowe są zbędne.Ale masz rację dla kogoś kto nie zajmuje się WW , 1/2CC i CC według tabel jest najbardziej jasna i czytelna.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2015-06-03 12:41:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
wycwiel
Jeżeli chodzi o ciężar 50kg to jest już sprawdzony kat.wagowe są zbędne.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2015-06-03 12:41:07

I chcesz mi powiedziec że np. dwóch czołowych zawodników , jeden gość który waży 70 kg ma takie same szanse wycisnąć ten cieżar ile gość ważący 90 kg tak ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Dokładnie tak. Widzę że nie śledzisz poczynań zawodników WW.Największa ilość powtórzeń należy do zawodnika ważącego 73kg. A i na zawodach w których brałem udział jeszcze się nie zdażyło żeby wygrał najcięższy. To jest właśnie WW :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
cały czas mówimy o stałym ciężarze 50 kg tak ?? dokładnie nie śledze poczynani zawodników WW jesli rzeczywiscie tak jest że waga zawodnika nie ma znaczenie przy wysiskaniu STAŁEGO cieżaru to przepraszam , mówiłem że sie nie znam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

11-12 grudnia 2015 - III Mistrzostwa Europy federacji WPA Łódź

Następny temat

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman

WHEY premium