SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorow w Judo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34974
23-24.10.br w Warszawie odbeda sie Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorow w Judo.

168 judoków wystąpi w mistrzostwach Polski seniorów, które w sobotę i w niedzielę odbędą się w Warszawie. W imprezie wystartuje niemal cała czołówka polskich judoków - zabraknie jednak dwojga olimpijczyków z Aten - Anny Żemły- Krajewskiej i Roberta Krawczyka.

Żemła-Krajewska, obrończyni tytułu mistrzowskiego w wadze 48 kg, absencję usprawiedliwiła zwolnieniem lekarskim. Natomiast Krawczyk, którego występ na olimpiadzie wywołał wiele emocji (piąte miejsce przy niewykorzystanej szansie zakwalifikowania się do finału olimpijskiego), nie startuje od igrzysk.

Na liście zgłoszeń jest druga uczestniczka ateńskiej olimpiady, Adriana Dadci, a także pozostali polscy olimpijczycy - Przemysław Matyjaszek, Grzegorz Eitel i Krzysztof Wiłkomirski.

W sobotę odbędzie się rywalizacja w kategoriach wagowych 63, 70, 78 i +78 kg w rywalizacji kobiet oraz w 81, 90, 100 i +100 kg wśród judoków. W niedzielę judoczki walczyć będą w kategorii 48, 52 i 57 kg, a judocy - w 60, 66 i 73 kg. W każdej wadze wystąpi po osiem judoczek i po 16 judoków, wyłonionych w czterech turniejach kwalifikacyjnych.

http://sport.wp.pl


Ranking do Mistrzostw Polski:

http://www.pzjudo.pl/ranking/2004_ranking_MP.pdf

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Grappling

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4299
Wkleil by ktos ten ranking mezczyzn tutaj, bo nie mam jakiegos programu i sie nie otwiera...

1 miejsce w typerze Euro 2004

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2857 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33621
ok. 04 ok. 04 ok. 04 ok. 04
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
48 kg rok Klub w punktów 29.02.2004 4.04.2004 11.09.2004 04.10.2004
lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Kubicka Kinga 84 UMKS Zak Kielce 86 28 22 36
2 Pulkosik Katarzyna 86 UKS Narew Lapy 86 14 36 36
3 Skula Katarzyna 82 AZS AWF Warszawa 78 22 28 28
4 Zabrocka Agnieszka 83 AZS AWF Wroclaw 50 22 14 14
5 Maciej Joanna 86 AZS Opole 48 14 6 28
6 Gruszczynska Sandra 86 WKS Gwardia Warszawa 47 3 22 22
7 Nowak Katarzyna 86 KS Polonia Rybnik 44 22 22
8 Zemla-Krajewska Anna 79 KJ Koka Jastrzebie 36 36
9 Jasiurkowska Agnieszka 85 AZS Opole 28 14 14
10 Kozlowska Agata 85 UKS Bushi Rybnik 22 22
11 Martynowicz Martyna 87 KS Gwardia Opole 20 6 14
12 Babinska Iwona 86 AZS AWF Wroclaw 17 3 14
13 Hernacka Marta 85 AZS Gliwice 6 6
14 0
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
52 kg rok Klub w punktów 29.02.2004 4.04.2004 11.09.2004 04.10.2004
lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Kaminska Malgorzata 84 AZS AWF Warszawa 92 6 28 22 36
2 Machalek Iwona 79 AZS AWFiS Gdansk 86 36 22 28
3 Dikow Monika 84 KS Gwardia Bielsko Biala 64 14 22 28
4 Przybylowska Agata 87 UKS "Siódemka" Sochaczew 39 14 3 22
5 Kasprzyk Anna 82 PTS Gwardia Bydgoszcz 39 14 3 22
6 Bukowska Barbara 81 MKS Czechowice 36 36
7 Kras Anna 83 AZS AWF Wroclaw 36 36
8 Malachowska Oriana 81 AZS ZS Poznan 28 28
9 Merchelska Agata 87 MKS Zak Elk 22 22
10 Iwanicka Katarzyna 86 KJ Koka Jastrzebie 22 22
11 Kniola Ewa 87 AZS UW Warszawa 22 22
12 Pietrzyk Marta 85 AZS UW Warszawa 20 14 6
13 Pasternak Katarzyna 87 ASJ AON Warszawa 14 14
14 Duszynska Justyna 87 KJ Koka Jastrzebie 14 14
15 Megier Katarzyna 87 KS Samuraj Koszalin 14 14
16 Basinska Ewelina 86 KS Samuraj Koszalin 14 14
17 Chruscicka Sylwia 84 KJ Koka Jastrzebie 6 6
18 Markiewicz Bozena 86 GKS Czarni Bytom 6 6
19 0
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
57 kg rok Klub w punktów 29.02.2004 4.04.2004 11.09.2004 04.10.2004
lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Kruza Malgorzata 82 AZS AWFiS Gdansk 78 22 28 14 14
2 Kras Anna 83 AZS AWF Wroclaw 72 22 22 28
3 Cabaj Monika 81 AZS AWFiS Gdansk 64 36 28
4 Harezlak Barbara 82 AZS AWFiS Gdansk 58 22 36
5 Golaszewkska Inga 79 WKS Gwardia Warszawa 58 36 22
6 Bielak Malgorzata 84 AZS AWFiS Gdansk 58 14 22 22
7 Wozniak Monika 85 AZS AWFiS Gdansk 42 28 14
8 Wyrzykowska Marta 83 AZS AWFiS Gdansk 40 14 6 14 6
9 Wawro Marta 85 KJ Koka Jastrzebie 36 36
10 Bokiej Patrycja 79 KJ Samuraj Koszalin 22 22
11 Pawlowicz Nina 80 AZS OS Poznan 20 14 3 3
12 Kalemba Agata 87 UKS Bushi Rybnik 14 14
13 Szalek Magdalena 83 AZS AWF Wroclaw 12 6 6
14 Zawadzka Paulina 86 AZS UW Warszawa 6 6
15 Matejuk Anna 87 AON ASJ Warszawa 6 6
16 Sekowska Paulina 87 AZS Opole 6 6
17 Pieniazek Marlena 86 MKS Juvenia Wroclaw 3 3
18 Chamela Anna 80 AZS AWFiS Gdansk 3 3
0
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
63 kg rok Klub w punktów 29.02.2004 4.04.2004 11.09.2004 04.10.2004
lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Szczepanska Aneta 74 MKS Olimpijczyk Wloclawek 100 36 28 36
2 Grochola Monika 82 AZS AWF Wroclaw 92 28 36 28
3 Rainczuk Weronika 83 GKS Czarni Bytom 58 22 36
4 Wolska Beata 73 AZS AWFiS Gdansk 50 22 28
5 Stanczewska Ewelina 82 KS Polonia Rybnik 47 3 22 22
6 Pilocik Katarzyna 86 MKS Czechowice Dziedzice 44 22 22
7 Wawro Judyta 86 KJ Koka Jastrzebie 36 14 22
8 Szostalo Malgorzata 86 BKS Hetman Bialystok 34 6 14 14
9 Wróbel Katarzyna 85 KS Blekitni Tarnów 22 22
10 Zalewska Kinga 84 AZS UW Warszawa 14 14
11 Wtorkowska Katarzyna 84 AZS UW Warszawa 14 14
12 Goszczynska Sandra 87 AZS Opole 14 14
13 Bobowska Marta 85 AZS UW Warszawa 6 6
14 Deptula Sylwia 85 MKS Truso Elblag 6 6
15 Twardzik Adriana 87 KS Polonia Rybnik 6 6
0
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
70 kg rok Klub w punktów 29.02.2004 4.04.2004 11.09.2004 04.10.2004
lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Braun Magdalena 84 PTS Gwardia Bydgoszcz 102 22 22 36 22
2 Dadci Adriana 79 AZS AWFiS Gdansk 72 36 36
3 Rainczuk Paulina 81 AZS AWFiS Gdansk 64 36 28
4 Paluch Joanna 76 AZS AWFiS Gdansk 56 14 6 22 14
5 Rainczuk Beata 86 GKS Czarni Bytom 50 22 28
6 Adamczyk Dominika 81 AZS Kielce 48 14 28 6
7 Blicharz Irena 83 AZS AWF Wroclaw 44 22 22
8 Sygula Agnieszka 84 AZS UW Warszawa 42 22 14 6
9 Lampkowska Ewelina 87 GKS Czarni Bytom 28 14 14
10 Dusko Anna 84 KS Gwardia Bielsko Biala 28 28
11 Walasek Ewa 86 WKS Gwardia Warszawa 14 14
Kategoria seniorek w 04.10. 2004
12 Rybinska Aleksandra 84 KS Orzel Warszawa 14 14
13 Jopek Monika 86 TS Olimpia Poznan 6 6
14 Cieslewicz Ewa 85 TS Olimpia Poznan 6 6
15 Szewieczek Izabela 86 MOSiR Myslowice 3 3
16 Rozmuz Monika 87 TS Olimpia Poznan 3 3
0
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
78 kg rok Klub w punktów 29.02.2004 4.04.2004 11.09.2004 04.10.2004
lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Czepukojc Agnieszka 78 AZS AWFiS Gdansk 94 36 36 22
2 Wójcicka Barbara 80 KS Blekitni Tarnów 64 36 28
3 Makula Marzena 84 AZS AWF Wroclaw 64 22 28 14
4 Chlipala Agnieszka 83 KS Gwardia Bielsko Biala 58 22 36
5 Bialkowska Katarzyna 80 MMKS Start Skierniewice 50 28 22
6 Zakolska Katarzyna 83 AZS AWF Wroclaw 36 22 14
7 Gruzlewska Katarzyna 83 AZS AWFiS Gdansk 36 14 22
8 Oziero Anna 84 KJ Samuraj Koszalin 28 28
9 Okienko Dorota 82 AZS AWF Wroclaw 22 22
10 Marek Magdalena 78 AZS ZS Poznan 14 14
11 Laszuk Marta 85 OPKS Gwardia Olsztyn 14 14
0
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
.+78 kg rok Klub w punktów 29.02.2004 4.04.2004 11.09.2004 04.10.2004
lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Górnicka Malgorzata 79 AZS AWF Wroclaw 108 36 36 36
2 Sadkowska Urszula 84 UKS Rekord Olsztymn 78 28 28 22
3 Laszuk Marta 85 OPKS Gwardia Olsztyn 58 22 14 22
4 Szymura Agnieszka 73 KS Polonia Rybnik 44 22 22
5 Koziol Magdalena 81 AZS AWFiS Gdansk 28 28
6 Siemieniuk Barbara 83 KS Orzel Warszawa 22 22
7 Zukowska Karolina 82 AZS ZS Poznan 14 14
8 Bialdyga Renata 85 KS Polonia Rybnik 14 14
0
ok. ok. ok. ok.
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
60 kg rok Klub w punktów 28.02.04 3.04.2004 11.09.2004 2.10.2004
Lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Pilarski Marcin 82 GKS Czarni Bytom 108 22 36 22 28
2 Rowicki Mariusz 85 UKJ Rys Warszawa 94 22 36 36
3 Sulek Kamil 83 WKS Gwardia Warszawa 78 36 14 6 22
4 Pacholak Mateusz 87 AZS UW Warszawa 39 3 22 14
5 Boguszewski Dariusz 79 AZS AWF Warszawa 38 28 6 1 3
6 Kostrzewa Maciej 80 AZS AWF Wroclaw 36 14 22
7 Krecielewski Marek 85 WKS Gwardia Warszawa 36 14 22
8 Pintara Marcin 73 WKS Gwardia Warszawa 34 3 28 3
9 Swiercz Dariusz 77 WKS Slask Wroclaw 28 22 6
10 Klys Artur 82 TS Wisla Kraków 28 28
11 Wieteska Bartlomiej 77 KS Gwardia Bielsko Biala 23 6 14 3
12 Janicki Mariusz 84 WKS Slask Wroclaw 15 14 1
13 Pulkosnik Lukasz 84 WKS Gwardia Warszawa 14 14
14 Tabisz Dariusz 75 WKS Slask Wroclaw 14 14
15 Tyszecki Marek 70 KS Gwardia Bielsko Biala 12 6 3 3
16 Irek Marcin 86 SKS Orleta Kroso 9 6 3
17 Wysocki Pawel 85 GKS Czarni Bytom 7 3 3 1
18 Andrzejuk Wojciech 84 AZS AWFiS Gdansk 6 6
19 Siwek Janusz 84 GKS Wybrzeze Gdansk 6 6
20 Sekowski Maciej 87 AZS Opole 4 2 2
21 Filipiak Ryszard 82 UKS Olimpijczyk Wloclawek 4 3 1
22 Przywara Dominik 87 WKS Slask Wroclaw 4 1 3
23 Wandor Robert 87 KS Gwardia Bielsko Biala 3 3
24 Zamecki Maciej 85 KS Gwardia Wroclaw 3 3
25 Szczolek Adam 84 GKS Wybrzeze Gdansk 3 3
26 Adamek Juliusz 83 KS Gwardia Opole 3 3
27 Pazda Szymon 86 KS Gwardia Bielsko Biala 2 2
28 Jezierski Maciej 87 WKS Slask Wroclaw 2 2
29 Wysocki Kamil 86 GKS Czarni Bytom 2 2
30 Zawionka Marek 85 KS Polonia Rybnik 2 2
31 Królikowski Maciej 87 KU AZS AB Bydgoszcz 1 1
32 Buczak Tomasz 86 KS Gwardia Wroclaw 1 1
33 0
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
66 kg rok Klub w punktów 28.02.04 3.04.2004 11.09.2004 2.10.2004
Lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Michalek Mateusz 75 GKS Czarni Bytom 114 22 36 28 28
2 Zródlo Przemyslaw 81 AZS AWF Warszawa 67 14 14 3 36
3 Harezlak Lukasz 85 KS Gwardia Bielsko Biala 58 22 14 22
4 Kubieniec Michal 87 MKS Czechowice 53 6 3 22 22
5 Krecielewski Tomasz 84 WKS Gwardia Warszawa 50 28 22
6 Bulka Jakub 83 KS Gwardia Opole 45 36 6 3
7 Wysocki Wojciech 79 GKS Czarni Bytom 39 3 22 14
8 Adamiec Tomasz 82 UKS Rys Warszawa 36 36
9 Zydak Pawel 87 WKS Gwardia Warszawa 36 22 14
10 Majewski Rafal 83 AZS AWF Warszawa 31 28 3
11 Wyrzykowksi Bartlomiej 85 AZS AWFiS Gdansk 28 14 14
12 Pszonak Grzegorz 84 GKS Czarni Bytom 18 3 1 14
13 Wallus Jan 84 TS Olimpia Poznan 15 3 6 6
14 Zagrodnik Pawel 87 GKS Czarni Bytom 10 1 3 6
15 Ozdoba Tomasz 88 AZS Opole 7 6 1
16 Zachara Bartosz 86 AZS Opole 7 3 3 1
17 Krecielewski Marek 85 WKS Gwardia Warszawa 6 6
18 Adamek Juliusz 83 KS Gwardia Opole 6 6
19 Rudawiec Ignacy 86 AZS Gliwice 4 1 3
20 Adamczyk Michal 84 KS Gwardia Bielsko Biala 3 3
21 Czech Piotr 85 MKS PM Tarnów 3 3
22 Wolski Pawel 77 WKS Gwardia Warszawa 3 1 2
23 Stoba Pawel 76 MKS Truso Elblag 3 3
24 Szczepanski Przemyslaw 86 MKS Olimpijczyk Wloclawek 2 2
25 Geisler Piotr 87 MKS Juvenia Wroclaw 2 2
26 Grzywacz Pawel 86 KS Gwardia Wroclaw 2 2
27 Kostrzewa Maciej 80 AZS AWF Wroclaw 1 1
28 Garbacz Pawel 86 AZS UW Warszawa 1 1
29 Umanski Andrzej 85 MKS Start Skierniewice 1 1
30 Jaworski Wojciech 85 AZS Gliwice 1 1
31 Tabisz Dariusz 75 WKS Slask Wroclaw 1 1
32 Libera Rafal 78 WKS Slask Wroclaw 1 1
33 Paradowski Michal 87 WTJ Wloclawek 0
34 0
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
73 kg rok Klub w punktów 28.02.04 3.04.2004 11.09.2004 2.10.2004
Lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Piekarczyk Wojciech 83 KS Gwardia Opole 122 22 28 36 36
2 Tredowski Robert 75 WKS Gwardia Warszawa 64 6 36 22
3 Rudkowski Piotr 77 KS Gwardia Opole 59 28 22 3 6
4 Krecielewski Tomasz 84 WKS Gwardia Warszawa 50 28 22
5 Tredowski Grzegorz 81 WKS Gwardia Warszawa 48 6 14 28
6 Remiarz Adam 81 AZS AWF Wroclaw 36 22 14
7 Balanda Lukasz 83 AZS UW Warszawa 36 36
8 Liszek Lukasz 79 AZS AWF Gdansk 35 14 1 6 14
9 Czajka Grzegorz 85 GKS Czarni Bytom 28 3 22 3
10 Garsztecki Bartosz 83 AZS Gliwice 25 3 22
11 Zajkowski Adam 78 WOSW KS Warszawa 22 22
12 Gadacz Krzysztof 85 GKS Czarni Bytom 17 3 14
13 Ledwon Tomasz 86 WKS Slask Wroclaw 17 3 14
14 Maszota Michal 81 WKS Flota Gdynia 15 14 1
15 Pozdzik Adam 67 WKS Flota Gdynia 14 14
16 Gajdamakin Radoslaw 78 GKS Czarni Bytom 9 3 6
17 Kowalski Aleksander 86 AZS Gliwice 6 3 3
18 Kopec Andrzej 81 AZS AWF Warszawa 6 6
20 Jablonski Marcin 85 WKS Slask Wroclaw 6 6
21 Wasilewski Wojciech 84 AZS AWF Warszawa 6 6
22 Janik Krzysztof 82 WKS Slask Wroclaw 5 3 2
23 Laskowski Sebastian 76 AZS Gliwice 3 3
w 07.10. 2004 Kategoria seniorów
24 Bibrowicz Bartosz 87 KS Gwardia Wroclaw 3 3
25 Murawiak Grzegorz 86 WKS Gwardia Warszawa 3 3
26 Wyrwinski Michal 84 LKS Ippon Jarocin 3 3
27 Miller Michal 86 MKS Truso Elblag 2 2
28 Zóltak Mateusz 85 AZS UW Warszawa 2 2
29 Bialas Pawel 82 AZS AWF Warszawa 2 2
30 Rogowski Jakub 86 WKS Gwardia Warszawa 2 2
31 Umanski Michal 85 MKS Start Skierniewice 1 1
32 Rossa Karol 84 AZS PW Warszawa 1 1
33 Ptaszynski Lukasz 85 WKS Gwardia Warszawa 1 1
34 Zamecki Radoslaw 85 KS Gwardia Wroclaw 1 1
35 Kostrzewa Maciej 78 MKS PM Katowice 1 1
36 Migas Radoslaw 85 TS Wisla Kraków 1 1
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
81 kg rok Klub w punktów 28.02.04 3.04.2004 11.09.2004 2.10.2004
Lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Blach Lukasz 84 KS Gwardia Wrocaw 94 28 22 22 22
2 Urban Pawel 80 AZS AWF Warszawa 78 22 28 28
3 Balanda Lukasz 83 AZS UW Warszawa 72 36 36
4 Skórkowski Tomasz 80 AZS AWF Wroclaw 50 22 28
5 Krawczyk Robert 78 GKS Czarni Bytom 36 36
6 Karwacki Andrzej 78 AZS AWF Wroclaw 36 36
7 Sosnowski Krzysztof 82 AZS AWFiS Gdansk 31 3 6 22
8 Chmielewski Antoni 82 WKS Gwardia Warszawa 25 3 22
9 Krawczyk Wincenty 85 GKS Czarni Bytom 22 22
10 Aulich Sebastian 78 AZS AWF Warszawa 20 6 14
11 Bebas Grzegorz 84 GKS Czarni Bytom 20 14 6
12 Zbyszewski Piotr 81 TS Wisla Kraków 19 2 14 3
13 Kujawski Pawel 83 LPKS Gwardia Lódz 18 14 3 1
14 Krajewski Pawel 85 WKS Flota Gdynia 14 14
15 Bilik Radoslaw 84 KS Gwardia Opole 14 14
16 Tworzydlo Wiktor 86 MOSiR Bochnia 14 14
17 Mróz Daniel 81 AZS AWFiS Gdansk 12 3 6 3
18 Bzoma Bartosz 84 LPKS Gwardia Lódz 9 6 3
19 Kosniewski Marcin 86 AZS Opole 8 6 2
20 Rainczuk Józef 85 GKS Czarni Bytom 6 6
21 Gawlik Lukasz 82 AZS AWFiS Gdansk 6 6
22 Szewczak Jacek 79 PKS-WSP Szczytno 4 1 3
23 Mróz Pawel 86 MMKS Start Skierniewice 3 3
24 Antkowiak Maciej 87 TS Olimpia Poznan 3 3
25 Antoniak Michal 83 LPKS Gwardia Lódz 3 3
26 Swigon Krzysztof 85 LKS Ippon Jarocin 3 3
27 Weglarz Krzysztof 85 TS Wisla Kraków 3 3
28 Kedzierski Maciej 83 AZS AWFiS Gdansk 3 3
29 Laskowski Lukasz 88 KS Judo - Gwardia Koszalin 2 2
30 Lisowski Tomasz 86 UKS Bushiodo-Morus Szczecin 2 2
31 Sliwowski Daniel 85 WKS Gwardia Warszawa 2 1 1
32 Sliz Tomasz 80 AZS AWF Wroclaw 2 2
33 Nyklarz Przemyslaw 82 KS Gwardia Opole 2 2
34 Szymajda Przemyslaw 84 ASJ AON Warszawa 2 2
35 Górnik Wojciech 87 UKS "Bushi" Rybnik 1 1
36 Kluk Slawomir 82 AZS Gliwice 1 1
37 Bebas Grzegorz 84 GKS Czarni Bytom 1 1
38 Rzemieniecki Bartosz 87 GKS Czarni Bytom 1 1
39 0
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
90 kg rok Klub w punktów 28.02.04 3.04.2004 11.09.2004 2.10.2004
Lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Kuzminski Jacek 78 KS Gwardia Opole 92 28 28 36
2 Wolkowicz Bronislaw 73 AZS Gliwice 72 14 22 36
3 Kolesnik Lukasz 84 KS Gwardia Wroclaw 58 22 14 22
4 Mozer Wojciech 79 WOSW KS Warszawa 53 3 22 28
5 Janik Patryk 83 WKS Slask Wroclaw 40 14 6 6 14
6 Golus Piotr 80 GKS Czarni Bytom 39 36 3
7 Panek Kamil 83 AZS AWFiS Gdansk 37 14 1 22
8 Kozielewski Rafal 76 WKS Slask Wroclaw 37 22 6 3 6
9 Matyjaszek Przemyslaw 78 GKS Czarni Bytom 36 36
10 Zieniawa Michal 80 Budokan De La Salle 31 3 28
11 Tokarz Jakub 81 WKS Slask Wroclaw 25 3 22
12 Stanczak Piotr 83 UKJ Rys Warszawa 22 22
13 Bzoma Bartosz 84 LPKS Gwardia Lódz 14 14
14 Wisniewski Hubert 82 WKS Flota Gdynia 14 14
15 Haber Milosz 78 AZS AWF Wroclaw 14 14
16 Przezdziecki Marcin 83 WOSW KS Warszawa 9 6 3
17 Nyklarz Przemyslaw 82 KS Gwardia Opole 7 1 6
18 Karwowski Radoslaw 83 AZS AWF Warszawa 6 6
19 Wojciechowski Pawel 82 WOSW KS Warszawa 5 2 3
20 Bilik Radoslaw 84 KS Gwardia Opole 3 3
21 Wardzala Robert 85 KS Blekitni Tarnów 3 3
22 Wesolowski Lukasz 82 AZS AWFiS Gdansk 3 3
23 Okrój Piotr 84 WKS Slask Wroclaw 3 3
24 Lewandowski Artur 84 GKS Olimpia Grudziadz 3 3
25 Pietrzyk Grzegorz 87 WKS Gwardia Warszawa 2 2
26 Dyduch Pawel 86 UKS Judo Wolbrom 1 1
27 Sledziewski Pawel 86 MKS Juvenia Wroclaw 1 1
28 Blaszko Konrad 86 MKS Juvenia Wroclaw 1 1
29 Zach Przemyslaw 82 KS Gwardia Wroclaw 1 1
30 Orzel Michal 81 AZS AWF Wroclaw 1 1
31 Sliwowski Mateusz 86 ASJ AON Warszawa 1 1
32 0
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
100 kg rok Klub w punktów 28.02.04 3.04.2004 11.09.2004 2.10.2004
Lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Sitarski Pawel 76 WKS Gwardia Warszawa 136 28 36 36 36
2 Jaroszewski Przemyslaw 82 WKS Gwardia Warszawa 78 36 28 14
3 Misztal Eugeniusz 74 GKS Czarni Bytom 64 22 28 14
4 Ciemieniewski Jaroslaw 81 LPKS Gwardia Lódz 58 22 14 22
5 Urban Jaroslaw 72 MKS Zak Elk 44 22 22
6 Kazmierczak Kamil 84 KS Gwardia Wroclaw 36 22 14
7 Smoliniec Pawel 77 AZS AWFiS Gdansk 28 28
8 Zimolag Grzegorz 79 GKS Czarni Bytom 22 22
9 Strasburger Jakub 83 KS Gwardia Wroclaw 22 22
10 Tomczak Slawomir 79 AZS AWFiS Gdansk 20 14 6
11 Hojczak Jacek 86 WKS Gwardia Warszawa 20 6 14
12 Sarnacki Maciej 87 OPKS Gwardia Olsztyn 14 14
13 Pytlinski Pawel 77 TS Wisla Kraków 14 14
14 Biegaj Robert 84 UKJ Judo Wolbrom 9 3 6
15 Kubicz Przemyslaw 84 MKS PM Tarnów 9 6 3
16 Wardzala Robert 85 KS Blekitni Tarnów 6 6
17 Cywinski Piotr 85 AZS AWF Wroclaw 6 3 3
18 Skarzynski Karol 78 MKS Zak Elk 6 6
19 Grzebieniewski Michal 81 KS Olimpia Grudziadz 6 6
20 Dudzinski Sebastian 79 KS Gwardia Opole 6 6
21 Zielinski Artur 84 UKJ Rys Warszawa 3 3
22 Kubiak Mariusz 84 WKS Slask Wroclaw 3 3
23 Bicz Tomasz 78 AZS AWF Warszawa 3 3
24 Furman Lukasz 80 WKS Slask Wroclaw 3 3
25 Paduch Slawomir 67 WKS Gwardia Warszawa 3 3
26 Miarka Karol 82 AZS AWF Warszawa 3 3
27 0
Kategoria wagowa kolejnosc suma OTK OTK OTK OTK
.+100 kg rok Klub w punktów 28.02.04 3.04.2004 11.09.2004 2.10.2004
Lp ur. rankingu w rg Opole Warszawa Wroclaw Rybnik
1 Smoter Józef 68 WKS Slask Wroclaw 116 22 36 22 36
2 Wolszczak Miroslaw 77 WKS Slask Wroclaw 78 36 28 14
3 Kwiecinski Ireneusz 74 AZS Gliwice 50 22 28
4 Malowaniec Pawel 72 KS Gwardia Opole 50 28 22
5 Orocz Michal 86 AZS AWF Wroclaw 48 14 6 28
6 Zdzieblowski Marek 84 GKS Olimpia Grudziadz 44 22 22
7 Klotz Maciej 71 KU AZS AB Bydgoszcz 36 14 22
8 Wojnarowicz Janusz 80 GKS Czarni Bytom 36 36
9 Pokrywka Michal 85 TS Olimpia Poznan 28 14 14
10 Ossolinski Dawid 84 TS Wisla Kraków 22 22
11 Zeganek Michal 82 WKS Slask Wroclaw 20 6 14
12 Kwasnik Michal 85 AZS AWFiS Gdansk 14 14
13 Borkowski Hubert 82 WKS Gwardia Warszawa 14 14
14 Towarek Jakub 84 KS Start Radom 6 6
15 Kubiak Mariusz 84 WKS Slask Wroclaw 6 6
16 Chruszczewski Przemyslaw 84 GKS Olimpia Grudziadz 3 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34974


Plakacik;)

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4299
Wielkie dzieki

Jedzie ktos? Ja bede i jutro i w sobote, jako widz niestety..nie te lata i ta forma

W plakacie zapomnieli napisac kategorii 100 kg


Edit: Jaki musze miec programik zeby mi otwieralo to ??

Zmieniony przez - Kintakunte w dniu 2004-10-22 15:21:42

Zmieniony przez - Kintakunte w dniu 2004-10-22 15:26:21

1 miejsce w typerze Euro 2004

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2857 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33621
to jest w pdf więc musisz mieć Acrobat Reader.
Ja może będe w niedziele a w sobote niewiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34974
Moze Macciej zrobi mala fotorelacje On zawsze jest na takich imprezach w Warszawie.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34974
Niespodzianką eliminacji była porażka, w drugiej rundzie wagi 90 kg, olimpijczyka Przemysława Matyjaszka (Czarni Bytom), który przegrał z Patrykiem Janikiem ze Śląska Wrocław.

W MP zabrakło innego olimpijczyka z Bytomia Roberta Krawczyka, który w Atenach w wadze 81 kg zajął piąte miejsce.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34974
Pawel Sitarski walczacy z kontuzja i rozcieciem na glowie pokonal w finale kat 100 kg Pawla Smolinca przez yuko.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34974
W kat 78 kg kobiet zwyciezyla Barbara Wojcicka , ktora pokonala Czepukojc

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34974
W kat 90 kg Zwyciezyl Wolkowicz ktory pokonal Kuzminskiego (odniosl kontuzje?)

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walenie w worek - plusy und minusy

Następny temat

Liceum o profilu judo

;