SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorow w Judo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34974
Kobiety

kat 48 kg:
1. Katarzyna PUŁKOŚNIK UKS Narew Łapy
2. Agnieszka ZABROCKA AZS AWF Wrocław
3. Sandra GRUSZCZYŃSKA WKS Gwardia Warszawa
3. Kinga KUBICKA AZS Kielce
5. Joanna MACIEJ AZS Opole
5. Katarzyna SKUŁA AZS AWF Warszawa
7. Agata KOZŁOWSKA UKS Bushi Rybnik
7. Katarzyna NOWAK KS Polonia Rybnik


kat 52kg:
1. Barbara BUKOWSKA MKS Czechowice-Dziedzice
2. Iwona MACHAŁEK AZS AWFiS Gdańsk
3. Małgorzata KAMIŃSKA AZS AWF Warszawa
3. Monika DIKOW KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Katarzyna PASTERNAK ASJ AON Warszawa
5. Katarzyna IWANICKA KJ Koka Jastrzębie
7. Anna KASPRZYK PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Agata PRZYBYŁOWSKA UKS Siódemka Sochaczew

kat 57 kg:
1. Inga GOŁASZEWSKA WKS Gwardia Warszawa
2. Monika CABAJ AZS AWFiS Gdańsk
3. Anna KRAS AZS AWF Wrocław
3. Małgorzata BIELAK AZS AWFiS Gdańsk
5. Barbara HARĘŹLAK AZS AWFiS Gdańsk
5. Małgorzata KRUZA AZS AWFiS Gdańsk
7. Monika WOŹNIAK AZS AWFiS Gdańsk
7. Marta WYRZYKOWSKA AZS AWFiS Gdańsk

kat 63 kg
1. Aneta SZCZEPAŃSKA UKS Olimpijczyk Włocławek
2. Monika GROCHOLA AZS AWF Wrocław
3. Weronika RAIŃCZUK GKS Czarni Bytom
3. Beata WOLSKA AZS AWFiS Gdańsk
5. Ewelina STANCZEWSKA KS Polonia Rybnik
5. Małgorzata SZOSTAŁO BKS Hetman Białystok
7. Sandra GOSZCZYŃSKA AZS Opole
7. Judyta WAWRO KJ Koka Jastrzębie

kat 70 kg
1. Adriana DADCI AZS AWFiS Gdańsk
2. Magdalena BRAUN PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Paulina RAIŃCZUK AZS AWFiS Gdańsk
3. Beata RAIŃCZUK GKS Czarni Bytom
5. Joanna PALUCH AZS AWFiS Gdańsk
5. Katarzyna PIŁOCIK MKS Czechowice-Dziedzice
7. Irena BLICHARZ AZS AWF Wrocław
7. Dominika ADAMCZYK AZS Kielce

kat 78 kg
1. Barbara WÓJCICKA KS Błękitni Tarnów
2. Agnieszka CZEPUKOJĆ AZS AWFiS Gdańsk
3. Katarzyna BIAŁKOWSKA MMKS Start Skierniewice
3. Agnieszka CHLIPAŁA KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Katarzyna ZAKOLSKA AZS AWF Wrocław
5. Marzena MAKUŁA AZS AWF Wrocław
7. Dorota OKIENKO AZS AWF Wrocław
7. Katarzyna GRUŹLEWSKA AZS AWFiS Gdańsk

kat +78 kg
1. Małgorzata GÓRNICKA AZS AWF Wrocław
2. Urszula SADKOWSKA UKS Rekord Olsztyn
3. Agnieszka SZYMURA KS Polonia Rybnik
3. Magdalena KOZIOŁ AZS AWFiS Gdańsk
5. Marta LASZUK OPKS Gwardia Olsztyn
5. Barbara SIEMIENIUK KS Orzeł Warszawa

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34974
mezczyzni

kat 60 kg
1. Maciej KOSTRZEWA AZS AWF Wrocław
2. Dariusz ŚWIERCZ WKS Śląsk Wrocław
3. Kamil SUŁEK WKS Gwardia Warszawa
3. Artur KŁYS TS Wisła Kraków
5. Marcin PILARSKI GKS Czarni Bytom
5. Tomasz BUCZAK KS Gwardia Wrocław
7. Mariusz ROWICKI UKJ Ryś Warszawa
7. Mariusz JANICKI WKS Śląsk Wrocław

kat 66kg
1. Tomasz ADAMIEC UKJ Ryś Warszawa
2. Jakub BUŁKA KS Gwardia Opole
3. Michał KUBIENIEC MKS Czechowice-Dziedzice
3. Tomasz KRĘCIELEWSKI WKS Gwardia Warszawa
5. Paweł ŻYDAK WKS Gwardia Warszawa
5. Przemysław ŹRÓDŁO AZS AWF Warszawa
7. Paweł ZAGRODNIK GKS Czarni Bytom
7. Grzegorz PSZONAK GKS Czarni Bytom

kat 73 kg
1. Krzysztof WIŁKOMIRSKI AZS UW Warszawa
2. Robert TRĘDOWSKI WKS Gwardia Warszawa
3. Piotr RUDKOWSKI KS Gwardia Opole
3. Grzegorz TRĘDOWSKI WKS Gwardia Warszawa
5. Radosław GAJDAMAKIN GKS Czarni Bytom
5. Wojciech PIEKARCZYK KS Gwardia Opole
7. Krzysztof GADACZ GKS Czarni Bytom
7. Adam POŹDZIK WKS Flota Gdynia

kat 81kg
1. Łukasz BAŁANDA AZS UW Warszawa
2. Andrzej KARWACKI AZS AWF Wrocław
3. Łukasz BŁACH KS Gwardia Wrocław
3. Adam ZAJKOWSKI WOSW Warszawa
5. Paweł URBAN AZS AWF Warszawa
5. Tomasz SKÓRKOWSKI AZS AWF Wrocław
7. Wiktor TWORZYDŁO MOSiR Bochnia
7. Sebastian AULICH AZS AWF Warszawa

kat 90 kg
1. Bronisław WOŁKOWICZ AZS Gliwice
2. Jacek KUŹMIŃSKI KS Gwardia Opole
3. Patryk JANIK WKS Śląsk Wrocław
3. Przemysław MATYJASZEK GKS Czarni Bytom
5. Radosław KARWOWSKI AZS AWF Warszawa
5. Łukasz KOLEŚNIK KS Gwardia Wrocław
7. Hubert WIŚNIEWSKI WKS Flota Gdynia
7. Wojciech MOZER WOSW Warszawa

kat 100 kg
. Paweł SITARSKI WKS Gwardia Warszawa
2. Paweł SMOLINIEC AZS AWFiS Gdańsk
3. Przemysław JAROSZEWSKI WKS Gwardia Warszawa
3. Jarosław CIEMIENIEWSKI ŁPKS Gwardia Łódź
5. Jarosław URBAN MKS Żak Ełk
5. Sławomir TOMCZAK AZS AWFiS Gdańsk
7. Robert WARDZAŁA KS Błękitni Tarnów
7. Jacek HOJCZAK WKS Gwardia Warszawa

kat +100 kg
1. Janusz WOJNAROWICZ GKS Czarni Bytom
2. Grzegorz EITEL WKS Gwardia Warszawa
3. Józef SMOTER WKS Śląsk Wrocław
3. Ireneusz KWIECIŃSKI AZS Gliwice
5. Mirosław WOLSZCZAK WKS Śląsk Wrocław
5. Maciej KLOTZ AZS Bydgoszcz
7. Michał POKRYWKA TS Olimpia Poznań
7. Jakub TOWAREK KS Start Radom

Grappling

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walenie w worek - plusy und minusy

Następny temat

Liceum o profilu judo