SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Europy Siatkarzy 2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22799

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7095
Elo

stawiacie cos w bukmacherce na Polakow ?

Pippo grasz to ?
kusi mnie za 100 zagrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Obstawilem kombinacyjny, ale ja gram smieszne kwoty

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7095
a choy, odpuszcze sobie ,

zrobie ze 3 kupony za 2 i bedzie gut

bo potem bede plakac jak przegraja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Maaaaamyyyy meeeedaaaal !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Jak stawiacie? Złoto czy srebro? :D

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6943 Napisanych postów 6470 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 59980
Ładnie Szczerze to nie spodziewałem się że tak "łatwo" ich rozpykamy Mają forme i jutro prawdopodobnie rusków będzie trzeba po głowach zlać Ja zagłosowałem na złoto , i tego się trzymam

Zmieniony przez - bajanekkk w dniu 2009-09-12 18:00:26

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
Pogrom! Pieknie!

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Polska - Bułgaria 3:0 (25:19, 30:28, 25:20)

Po pięknym meczu pokonujemy Bułgarię i jak kaczy wyżej napisał jesteśmy już pewni medalu, bo awansowaliśmy do finału ME 2009!

Wspaniała gra całego zespołu, a w szczególności niesamowite serwisy Bąkiewicza i ogromna skuteczność Kurka w piłkach sytuacyjnych sprawiła, że nie oddaliśmy seta reprezentacji Bułgarii

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Wygrana pewna , ale podejrzewam że Ruscy za darmo nie oddadzą nam tyle punktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia Mam tylko nadzieję, że nie powtórzymy gry z finału MŚ 2006

Swoją drogą kto by się spodziewał, że reprezentacja dotknięta tyloma kontuzjami, które spowodowały, że większość zawodników, która do tej pory tworzyła trzon tej drużyny zajdzie tak daleko w tych Mistrzostwach? Nawet jeśli jutro przegramy w finale to i tak ten wynik będzie wielkim sukcesem

Te Mistrzostwa wypromowały na pewno Bartka Kurka, który moim zdaniem może wygryźć ze składu Skry samego Antigię Na początku sezonu na pewno Nawrocki będzie na niego stawiał bo wiadomo, że Winiarski jest kontuzjowany i nie będzie mógł grać od początku, a jeśli Bartek będzie grał w PlusLidze tak jak na tych ME to trener Skry szukając miejsca dla Winiarskiego moim zdaniem posadzi na ławie Antigę. Jedno jest pewne sezon jest długi i Skrze przyda się tak mocna kadra no bo jest jeszcze Bąkiewicz, który również jest podstawowym przyjmującym drużyna Castellaniego.

Ciekawe jak to wszystko się rozwiąże

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

asekuracja na dachu

Następny temat

Skok w dal i ja

WHEY premium