SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata U-20

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
może byś edytował wypowiedzi ?

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
nie wiem jak on to obronil to juz wygramy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
uff udało się
ale było niezwykle ciężko

mamy awans z 2 miejsca
bo Brazylia przegrała 1:2 z USA
teraz ćwierćfinał z Argentyńczykami

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
bialkowski wedlug mnie bohaterem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Białkowski i ta ostatnia parada, dla mnie bezprzeczny bohater. Jesteśmy w 16 najlepszych drużyn świata i to się liczy. Super mecz, ostatnie minuty bardzo emocjonujące

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
no teraz można iść spokojnie spać hehe

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
No to idziemy, jeszcze tylk dodam że USA wygrało z Brazylią 2-1. Tak więc USA 1 w naszej grupie, Polska 2 miejsce, Brazylia 3.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
pisałem wcześniej o tym
dobranoc

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
nie zauważyłem ok dobranoc

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
co sie dzieje zeby Jankesi wygrywali z Brazylia

i mieli 3 strzelcow z 3 bramkami

kiedys ktos tam ze struktur amerykanskiego zwiazku pilkarskiego mowil ze opracowali program i obrali cel zeby USA w 2010 roku zdobylo mistrzostawo swiata w RPA

mam nadzieje ze wyniki na tych mistrzostawach w przypadku USA to przypadek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki

Następny temat

pytanie o zmianę klubu

WHEY premium