SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata U-20

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Żal dupe ściska jak się na to patrzy. Po golu Janczyka chyba im sodówa odbiła i się za bardzo rozluźnili...

Zmieniony przez - Gronevelt w dniu 2007-07-04 00:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Wczoraj Polska była słabsza pod każdym względem od amerykanów, było to też spowodowane tym, że dostaliśmy jedną, drugą bramkę i nie miał kto wsiąść na siebie ciężaru gry. Cała formacja obronna była w rozsypce,zła komunikacja pomiędzy Strugarkiem i Fojutem. Amerykanie poczuli naszą słabość, złapali luz i opanowali całkowicie boisko.
Trzeba wylizać rany do siódmego lipca.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 450
czy na tym forum nie można nic zrobić żeby ostatnio napisane posty były pierwsze... bo szukanie ostatniego posta a potem wracanie wstecz o jeden dwa żeby znaleźć wątek trochę nie za bardzo...

a żeby nie było, że spam to dodam tylko tyle, że jakoś dziwnie przeczuwałem, że taki wynik będzie... nie 6-1 ale, że po Brazylii już się poczują MŚ i oleją wszystko... wiele się nie myliłem...

Visca el Barca!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
szkoda ze przegrali w dodatku z usa gdzie gra szetela ,ale niema sie co łamac tylko grac dalej została jeszcze korea do ogrania

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
No niestety o wczorajszym meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć, w meczu z Koreą taka sytuacja nie może mieć miejsca.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
sprawdza sie moje słowa... Zobaczycie..


Po zwyciestwie nad Brazylia powiedzialem ze i tak niewyjda z grupy..i tak bedzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
gdzie tak napisałeś

ja pamiętam tylko twoje słowa:
ale i tak mi to wisi czy wygraja czy nie .. Jakos mlodziezówka mnie nieinteresuje..

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
tak jak myslalem, ostroznie trzeba bylo podejsc do tego zwyciestwa nad Brazylia

jest jeszcze szansa na wyjscie z grupy, ale nie taka gra jak wczoraj

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
body - ja tego niepisalem na forum... Poprostu tylko tak mowilem znajmomym itp...


Czepiasz sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1689
Az mnie kvrvica strzela jak takie cos widze. Zwyciestwo z Brazylia w ladnym stylu, a pozniej mecz z USA i po dupie w takim stylu ze szkoda gadac. Regularnosc- tego nie ma w polskiej pilce noznej. Raz sie uda dobrze zagrac, a pozniej szal, nadzieje i w koncu znow przychodzi przykra rzeczywistosc (seniorzy- Portugalia a pozniej Armenia). Szczerze mowiac nie widze polskiej pilki w ciagu najblizszych 10 lat na arenie miedzynarodowej i watpie zeby to sie zmienilo. A szkoda, bo chcialbym kiedys dozyc takich czasow w ktorych Polska bedzie jechac po wszystkich jak po gownie.

WszyscyRodząSieRówni.PóźniejszyStylŻycia,dietaIrozsądnyTreningKształtująCiało.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki

Następny temat

pytanie o zmianę klubu

WHEY premium