SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MiniZestaw??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
Witam
Wróciłem do ćwiczeń i już ćwiczę 8 miesięcy.
Dla ciała dostarczam odpowiednią ilość składników pokarmowych , i przybywa mi na masie lecz chcę troszkę szybciej przytyć więc pomyślałem żeby z półtora miesiąca ewentualnie dwa miesiące jeść gainera plus białko...
Nie chcę żadnej kreatyny itp, myślałem żeby połączyć Mutant mass z SFD Wpc protein plus
codziennie przez 2 miesiące brałbym 100 gram Mutanta z 33 gramami białka, mogło by tak być??
Czy może jest coś lepszego tzn gainer i białko w podobnej cenie??

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Osz ja pier... jak czytam ten temat to mam wrażenie że trafiłem na dział "doping dla ubogich"

spadki po gainerze i białku
białko na mase
białko po cyklu na krecie zeby nie bylo spadkow

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
można dodać w zależności od braków w diecie

wg mnie 30 g wystarczy, a potem normalny posiłek no chyba, że następny masz za jakieś 3 godziny to bym dał więcej białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zagur32
Witam
Wróciłem do ćwiczeń i już ćwiczę 8 miesięcy.
Dla ciała dostarczam odpowiednią ilość składników pokarmowych , i przybywa mi na masie lecz chcę troszkę szybciej przytyć więc pomyślałem żeby z półtora miesiąca ewentualnie dwa miesiące jeść gainera plus białko...
Nie chcę żadnej kreatyny itp, myślałem żeby połączyć Mutant mass z SFD Wpc protein plus
codziennie przez 2 miesiące brałbym 100 gram Mutanta z 33 gramami białka, mogło by tak być??
Czy może jest coś lepszego tzn gainer i białko w podobnej cenie??

Szybciej nie oznacza lepiej, jeśli nie masz problemów z dostarczeniem makro to nie kupuj gainera, białka.
Zainwestuj w kreatynę, bo jej nie dostarczysz z pożywienia (wątpliwe byś jadł 2kg wołowiny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
autorze napisales posta tak jakbys nie mial pojecia czym sa odzywki i czemu sluza? to nie suplement diety typu kreatyna na ktorym robi sie cykl. poza tym napisales ze masa idzie? a ty chcesz ten proces przyspieszyc, na pewno nie bedzie dobrym pomyslem dostarczac jeszcze wiecej kalorii z tak wysoko przetworzonego zrodla jakim jest gainer... zostan lepiej przy bialku a podbij ewentualnie wegle ze zrodel zlozonych np makaron pelnoziarnisty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
Powiem tak, ogólnie przybierałem na masie do lata bardzo dobrze bo gdzieś 12 kilo do lata czyli przez jakieś pół roku a teraz przez lato jedynie 2-3 kilogramy wiec lipa za to chce doładować się białkiem i gainerem tak na dwa miesiące żeby coś ruszyło konkretnie....
Nie chcę kreatyny bo ona pompuje a ja na razie nie chcę nic takiego puki idzie jeszcze naturalnie.
nic nie brałem itp więc teraz chcę tylko białko i gainera żeby przytyć....


Zmieniony przez - zagur32 w dniu 2014-08-30 17:24:50

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestworzone historie opowiadasz, wyssane z palca piwniczanych "guru"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
Skeba
Niestworzone historie opowiadasz, wyssane z palca piwniczanych "guru"


Za to pytam co i jak...
A co Do Kreatyny to nie chciałem jej brać i jedynie co wiem o niej to z opowiadań , także bez urazy.....

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile masz kcal ponad swoje zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
Skeba
Ile masz kcal ponad swoje zapotrzebowanie?


Na chwilę obecną zjadam 3900 kcal dziennie.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
i potrzebujesz gainera?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16541
Czy Może bulka??

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening siłowy, koszykówka

Następny temat

Probki odzywek z Geranium

WHEY premium