SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michalczewski vs Gonzales

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Darek przją nie ciosy tylko pykania. Gonzales dwa razy chwiał się na nogach a Tygrys nie miał ani sekundy chwili kryzysu. Tym dwum sędziom powinni rzucić z trybun nożem w łeb jak dla dino Baggio w meczu z Wisłą. Tylko że on nie zasłużył a oni tak.

kasztan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
nie,no troche dystansu zachowajmy...stało sie-trudno.


Zycie mnie juz nie bawi
"Nie wierz nigdy kobiecie"
* * *
"FIRST POSITION,AFTER SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bunchet: Co ty piszesz? Przeciez tego nie da sie czytac. Nie za duzo gwiazdek? Wez sie chlopie uspokoj.

"Nie narzekam chociaz jestem nizszy niz Cleant Eastwood, chociaz nigdy nie dolacze do grona kulturystow, chociaz nie znam setek przyslow. Nie narzekam, bo fruzie wola optymistow!" [Lona]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18932
nie chcesz to nie cztyaj - proste!

I am the BUNCHET almighty my will be done.

bunchet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13223
bunchet nie zasmiecaj forum !

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"

SFD FIGHT CLUB
"Zapasy to nie siła, Zapasy to sztuka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Tym bardziej tego dzialu
Wszyscy co wsciekli to niech sie wyzyja na treningu. Nie tu.
Trudno taki jest sport. Czasami sedziowie oszukuja.


Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Bunchet-jeszcze uwaga do ciebie-jesli chcesz sobie ulżyc,zaloz osobny temat.Wtedy bedziesz mogl komentowac"nie podoba sie-to nie czytaj"i okresl w tytule tematu,ze zawiera wyzwiska i inne takie rzeczy.Ten,kto nie bedzie chcial-nie przeczyta.
Poza tym zastanow sie troche,bo oprocz tych gwiazdek wyzywasz np caly narod meksykanski i amerykanski za to,co zrobily jakies 2 osoby...dla mnie jest jasne,ze to dziecinne.Mam nadzieje,ze dla ciebie tez...i tego posta nie przemyslales.Bo jesli go przemyslales i naprawde tak uwazasz,to popracuj nad sobą lepiej.

Zycie mnie juz nie bawi
"Nie wierz nigdy kobiecie"
* * *
"FIRST POSITION,AFTER SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18932
pitt no moze nie przmyslałem! ale wieksze bezseny są i nitk sie nie przyczepia do nich a ze ja daje wyraz mojemy niezadowoleniu w stousnku do pozomu sedziowkiego w taki sposób to znaczy ze chce tak zrobić ( a ze to wolny kraj to tak robie proste ale was nierozumeim uraziłem was w jakis sposób????? czy co a tak pozatym to sie zdenerwowałem wiec błagam nie dobijajcie mnie juz !!!!!!!!
MICHALCZEWSKI RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!

I am the BUNCHET almighty my will be done.

bunchet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18932
optymista czy ja cie w jakis sposób uraziłem????
pitt przeciez to oczywiste ze niepisaólem powaznie(przynajmniej nie dokonca powaznie i nie wiem czemu si oburzasz
o K

a tak reasumując ludzie rany boskie czy ja nie mam powodu zeby sie denerwowac???? Bo wiecie co mnie to w****ia ze polaków zawsze trzeba zniszczyć i to niewzne jakimi sposobami!!! tiger doszedł to tego ciezka pracą, latami treningów i litrami wylanej ktwi a takie ****a dwa debibe (mowa o sedziac mu to odbiorą jedna swopja pochopną decyzją!!!
Poprostu mnie to w****ia!!
I jestem wdzieczny darkowi za piechne chwile i zatao ze reprezentował nas w piekny i tak wogóle to chyba sie zaraz popłacze!!!!!!!!!!!!!!!!!1
kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I am the BUNCHET almighty my will be done.

bunchet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
To,ze Michalczewski ciezko pracuje-dobrze wiem.Chcialbym,zeby wyrownal rekord,zaluje ze mu sie nie udalo.
Skoro nie pisales tego powaznie,to po co?Mozna miec poczucie humoru,posmiac sie na forum-jasne.Ale ty tam pisales takie BZDURY!Jak dziecko po prostu!I mi sie to wcale smieszne nie wydalo,podpadalo mi pod rasizm i tyle.
Jak czytam,ze ktos kogos chce zabic,wyzywa,itd to mnie to irytuje,dziecinada po prostu...teraz juz post skasowany i dobrze.

Zycie mnie juz nie bawi
"Nie wierz nigdy kobiecie"
* * *
"FIRST POSITION,AFTER SUBMISSION"

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/36.gif[/img] SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM SFD Ju-Jitsu TEAM [img]../../buziaki/36.gif" alt="" />

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o lowkick

Następny temat

CZY BĘDĄ FOTKI Z ZAWODOW WE WŁOCLAWKU?

WHEY premium