SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha podczas redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
Witam serdecznie,

Obecnie jestem na diecie redukcyjnej i sukcesywnie spalam tłuszczyk. Czy podczas takiej diety jest szansa że mój "kaloryfer" nie tylko wyjdzie na wierzch, ale również zbuduję troche mięśni brzucha (trenuję od miesiaca a6w a wcześniej robiłem po każdym treningu 8 serii brzucha)?
Z góy dzieki za info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Jaka jest ta dieta ? Jeśli Twój trening to tylko A6W to raczej nie masz wystarczająco wiedzy .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
Trening normalny split 5x w tyg + dieta redukcyjna badana tutaj na forum. Moje pytanie jest proste, czy przy redukcji mięśnie brzucha się uwydatniaja i rosną czy tylko znika z nich tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Uwydatniają, PONIEWAŻ znika z nich tłuszcz. Jeśli natomiast nie miałeś mięśni brzucha przed redukcją, to jak możesz oczekiwać, że PO będą? Z kaloryferem jest jak z bickiem. Można mieć 40 w łapie i wyglądać jak prosie, a można mieć 35 i wyglądać sportowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
OK :) Czyli rozumiem że jak wskoczę na masówkę, oczywiście przeprowadzoną odpowiedniodobrze, to przyrost mięśni wiąże sie z rozbudową mięśni brzucha, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer własnej produkcji

Następny temat

Szerokie biodra a mieśnie skośne brzucha

WHEY premium