SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha-dół

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Kanap, zamilcz chłopie, bo bluźnisz

Anatomii się doucz przede wszystkim, później o fizjologii kobiet i potem debatuj.
Tak, nie trzeba robić brzuszków, żeby mieć kaloryfer, starczą wielostawowce ze względu na to, że mm. brzucha sa silnymi stabilizatorami tułowia.

No i jak taki skory do krytykowania jesteś, to wrzuć swoje zdjęcie z prążkami na barkach, pośladkach i z dolnymi mm. brzucha

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
Nawet jakbym nie wiedział z kim rozmawiam to po wypowiedział co niektórych napuszonych widzę z kim mam do czynienia, wzrusza mnie ta dyskusja, Martucca jestem onieśmielony podał ci rękę sam Kennedy, masz kontakty z Bushem, a w ramię wypłakuje Ci się nie kto inny jak Barak Obama. Aż przyklęknę z wrażenia.

Martucca fajnie się z tobą dyskutuje błąd logiczny za błędem w jednym poście argumentacja ad personam żeby nastepnie wpaść na argumentum ad verecundiam z dodatkiem proszę wybaczyć pyskówki jaką pewnie małe dzieci w piaskownicy używają. Nie martw się ja się w tego typu zabawy nie angażuje. Miłego taplania się w błotku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miłego taplania się w błotku

A dziękuję, mam w planie borowinę

Co co tych osób, które wymieniłeś, to nie wiem, dlaczego miałabym mieć z nimi coś wspólnego? Czyżbyś próbował być ironiczny/szyderczy? Jeśli tak, to zdradź proszę, czym się kierujesz wymieniając tych wlasnie polityków rodem z USA, a nie na przykład cesarza Japonii czy kanclerza Niemiec

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-01-09 13:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
świnko
Sypnąłeś łaciną i myślisz, że jesteś mądry
Nie widzę błędu logicznego w stosowaniu najpierw argumentu odwołującego się do osoby a następnie odwołującego się do autorytetu w jednym poście tak jak zrobiła to Marta. Bo i niby gdzie? Przytoczyła przykłady...
Ale ty taki mądry jegomość jesteś, to co ja tam wiem - gupia dupa z prowincji, bez kraty

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2013-01-09 13:57:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słóweczka z samouczka łaciny, a interpunkcja... Poza przypadkową kropką- dla szanownego pana nie istnieje Nie mówię tworach typu średnik, cudzysłów, pauza czy dywiz, bo to jednak wymaga pewnej znajomości słowa pisanego... Ale z zasadami używania ordynarnego przecinka warto się zaznajomić.

Kitttie, no co Ty... Ja to dopiero z prowincji jestem. I to jakiej: nawet firanek w oknach tu nie mają


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-01-09 14:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
kanap, a Ty tylko petitio principi i ignoratio elenchi, ale wzbudzasz w nas litość, więc wyszło Ci ad misericordiam
czyżbyś przygotowywał się do egzaminu z logiki na prawie? cienko...

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Eee tam firanek nie ma - ja mam takie błoto na podwórku, że w gumowcach chodzę
Idę się taplać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a zdjęcia pana eksperta jak nie było tak nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kosheen
czyżbyś przygotowywał się do egzaminu z logiki na prawie? cienko...


Mnie to bardziej na publicystykę/wczasne dziennikarstwo podjeżdża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
Jest taka opcja. Sesja blisko, ale rozpoznawanie jeszcze nie wychodzi, więc sugeruję koledze się przyłożyć, bo nie zaliczy.

I compete to win

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze ćwiczę?

Następny temat

Kasiulka - redukcja

WHEY premium