SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metody treningowe w karate tradycyjnym

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sa tez ze dwie w innych miastach.

Paweł Ziółkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
co to ten shidokan?
moglby mi ktos wyjasnic ewentulanie zilustrowac komiksem prosto z Wysp Nonsensu ;))





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shinai ja przeciw karate nie mam nic jako stylowi i podoba mi sie bo mozna je trenowac bez wzgledu na wiek ale to wlasnie w metodach treningu karate upatruje jego nizsza skutecznosc. Przykladowo jesli bylaby walka kick boxera i karateki cwiczacych tyle samo czasu to stawial bym na pierwszego, zarowno jesli obaj cwiczyliby 3 miesiace czy 3 lata.
BTW pisz mniej kobylascie to bedzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i kolo sie zamyka ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2761
tylko nie wiem od kogo?? heeheh
ja tam tez uważem że gość jest wporzo.

kubol

Andrzej lepper rules

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2761
wracając do tematu to uważam ,że wszystko zależy od prowadzącego zajęcia, jak trener nie ma klapek na oczach i zdaje sobie sparawę z niedociągnięć stylu, to zapewne inaczej naucza i wprowadza nowocześniejsze metody trenningu, co ostatecznie moze dac pozytywny efekt.

kubol

Andrzej lepper rules

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
Ale ty głupi jesteś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bero w pelni sie z toba zgadzam, od trenera zalezy bardzo duzo. moj trener od kyokushin potrafil ze mnie wykrzesac o wiele wiecej energii niz sadzilem ze mam. staral sie tez przekazac nam jakies podstawy boksu, ale jednak pewnych ograniczen stylowych niestety nie da sie przeskoczyc ;O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Kyokushin na zawodach juz dawno przestał przypominać karate. Ręce pracują jak w boksie, albo właśnie w thai boxie choć to mała w sumie rzeczy różnica.
A tak a propos kykushin to nie wiem czy wiecie, ale ostatnimi czasy w niektórych organizacja zweryfikowano trochę wymagania egzaminacyjne. Na 1 Dan jest kilka podcięć i rzutów jak np. ippon seoi nage czy o soto gari. Pewniem, że nie jest to żaden znaczący postęp, ale widać wyraźnie nowy trend w systemie.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na zawodach rece pracuja jak w boksie ? przy systemie cnockdown ? nie jestem w temacie od jakiegos czasu wiec jesli moglbys troszke szczegolow dodac ... (rotacja piesci, garda etc.)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Kravmagowcow - o nozu

Następny temat

Sztuki walki

WHEY premium