SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka+testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczalem kuracje kupilem sobie 25 testosteronu prol i 200 metki znajomi poradzili mi abym bral 2 strzaly tescia w tygodniu w srode i w niedziele oraz metke codziennie zaczynajac od trzech sztuk dziennie do 6 max co wy na to i czy jakis odblok potrzebny mi bedzie.Trenuje od okolo 4 lat. Treningi mam 3 razy w tygodniu w Pon Wt i Sr inaczej praca niepozwala
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Odblokowanie jak zawsze potrzebne. 30mg mety to za dużo.

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3644

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KasaChorych a jaki odblok i w jakies ilosci i do ilu radzisz zmniejszyc metke waze 72 kilo przy 169 wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co wogole sadziecie o takim polaczeniu aaaaa wlasnie bym zapomnial czytalem wczesniej o tym bionabolu i podobno to jest podroba jakas bo ja mam taki w sloiczku tylko niewiem czy da sie jakos to stwierdzic moze po czasie spedzonym w kiblu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
meta 15-20mg
teść 200mg co 5,7 dni
odblok okolo 20tabl cliomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 250 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6897
clomid ci bedzie potrzebny no i... oczywiscie nolva lepiej zakup i wrazie czego ładuj jak by sie suty zaswedziały a mete zmniejsz do 20 mg/dzien

Poświęcaj się wszystkiemu w stu procentach, albo nie rób niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
w
y
s
z
u
k
i
w
a
r
k
a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47668
Te 200 mg. ( 2 ampulki ) prola wstrzykuje się na raz ? Jedna po drugiej ? Kiedy najlepiej sie kluc - przed treningiem czy jak ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 573 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14171
bierzesz strzykawe 2 ml, nabierasz z dwoch ampulek i walisz, strzala mozesz robic jak ci sie podoba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

który winstrol

Następny temat

Ile dokladnie jest testosteronu w testosteronie %-)

WHEY premium