SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metformina -eliksir młodości ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
Dla ludzie na tluszczach sie przydaje zeby podjadac wegle bez konsekwencji;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
wnc - jak mogles jesc glukofag + hgh ?? to sie gryzie jedno z drugim

hgh to igf igf to nowe komorki a na metforminie igf jest obnizony

jadłem to jakis czas moze 3 tyg 1000mg ed

zamuly zadnej nie mialem , jadlem normalnie - jedynie sraka przez pierwszy tydzien


lepszy jest SOLCOSERYL - BEDE TESTOWAC HA !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jecie metformine? Nie mówię o działaniu odmładzającym tylko o poprawie wrażliwości insulinowej? Jak tak to ile mg, jakie dawki itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Eltoro_KrK
Jecie metformine? Nie mówię o działaniu odmładzającym tylko o poprawie wrażliwości insulinowej? Jak tak to ile mg, jakie dawki itp ?

Dołączam się do pytania.
Koledzy którzy do brali, napiszcie coś więcej, cel, dawki, efekty itd...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Szczerze w teorri ma tak działać parę chłopaków na animalu w tym nieżyjący już Vadim który miał olbrzymią wiedzę, pisało że tak działa, na wrażliwość insulinową, zresztą mm1986 tam bywa , to może odkopać stare tematy.
Ze swojego doświadczenia sam , do końca nie wiem ja stosowałem dawki minimalne od 250mg do 1700mg, może wrażliwość insulinowa , pojawia się po wyższych dawkach lub długofalowym stosowaniu. Ja brałem do 4tygodni większe , dawki bo u mnie występował, efekt przeczyszczający.

mm1986 w USA ogólnie , jak czytam fora, inaczej patrzą na doping, ale ty tam jesteś realnie, więc masz , wiedzę nie tylko z for internetowych.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Zastanawiam się właśnie np czy po treningu z dużą ilością węgli dać 1g metforminy czy to coś da w ogóle jeśli chodzi o wychwyt glukozy przez mięśnie i ogólnie o dawki w ciągu dnia względem polepszenia wrażliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
wnc1964
Szczerze w teorri ma tak działać parę chłopaków na animalu w tym nieżyjący już Vadim który miał olbrzymią wiedzę, pisało że tak działa, na wrażliwość insulinową, zresztą mm1986 tam bywa , to może odkopać stare tematy.
Ze swojego doświadczenia sam , do końca nie wiem ja stosowałem dawki minimalne od 250mg do 1700mg, może wrażliwość insulinowa , pojawia się po wyższych dawkach lub długofalowym stosowaniu. Ja brałem do 4tygodni większe , dawki bo u mnie występował, efekt przeczyszczający.

mm1986 w USA ogólnie , jak czytam fora, inaczej patrzą na doping, ale ty tam jesteś realnie, więc masz , wiedzę nie tylko z for internetowych.


Dzięki za info. No zamierzam potestować ten środek, jeszcze nie wiem kiedy ale na pewno się za to zabiorę. Ewentualne sajdy są de facto mało odstraszające, a możliwy bonus bardzo zachęcający. Jeżeli to faktycznie może poprawić wrażliwość insulinową u zdrowej osoby to taki środek będzie u mnie na stałym rozkładzie.Latka niestety lecą i z wiekiem coraz trudniej trzymać fat w ryzach, a ja ma jeszcze tendencję do podlewania...
Jak patrzyłem medyczna dawka max to 3g na dobę w dawkach podzielonych, a minimum to 1g (dla formy o nie przedłużonym działaniu).
Więc rozsądne wydaję się zacząć od 1g i przeczekać jakoś ten okres biegunki która ponoć ma ustąpić po początkowym okresie stosowania. Tu jeszcze pytanie... u Ciebie ta biegunka nie ustępowała? Czy może powracała jak podbijałeś dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po gramie dziennie, przez pierwsze 6dni żadnego zmulenia, niechęci, lenistwa (większego niż zawsze), biegunki czegokolwiek nie zanotowałem. Jak jutro rano wstanę i pójdę po szlugi i będą chcieli dowód znaczy że działa proces odmładzania.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania po 11 miesiecznej bombce

Następny temat

spadek libido po test.enanthate

WHEY premium