SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol kilka pytan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
Czesc, zaniedlugo planuje zrobic pierwszy w zyciu cykl na koksie wybor padl na popularna metke hehe lacznie cwicze juz z 4 lata jednak ostatnio mialem dluzsza przerwe i regularnie cwicze od jakis 4 miesiecy, mam kilka pytan co do cyklu tak zeby nie byl zbyt szkodliwy a cos dal

1. Czy dawka 10mg dziennie przez 4tyg ma jakis sens czy w ogole cos da?
2. Czy po takiej dawce potrzebny jest odblok?
3. Skutki uboczne tradzik itp wiadomo chyba im mniejsza dawka i krotszy cykl tym mniejsze prawdopodobienstwo wystapienia?

Hardstyle Is My Style...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16955
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3792
1. 15 mg rzuc :)
2. Warto wydac te kilka złotych i sie "odblokowac" :)
3. Wszystko zalezy od Twojej skłonnosci i reakcji organizmu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
3xnie

ale precyzując - odblok apteczny niekoniecznie,a le jakiś dobry booster testa obowiązkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150
1. 15 mg myślę że też za mało, po 4 latach ćwiczeń raczej 60 kg nie ważysz :) mógłbyś dać ankietę.
2. tak jak kolega wyżej pisze, clomid jest raczej zbędny ale jakiś booster nie zaszkodzi ^^
3. Jak ma wyskoczyć to i tak wyskoczy. Ja tam nic nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78
Mam 200 metanolonu LK i to będzie moj pierwszy cykl i zastanawiam się czy wrzucić 20mg czy 25mg dziennie ?

Najlepszą obroną jest atak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrzuc 20mg bedzie potrzeba to zwiekszysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
po sobie powiem ze 15mg na poczatek w zupelnosci wystarczy. Jesli waga 80-90.. bo jezeli wiecej to bralbym juz 20mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
LK dobra i tania meta.

Co do dawek 20 mg możesz dać smiało 15mg to efekt będzie antykataboliczny chyba ze z testem to 15mg też idzie dać.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12287
a ja mam tez pyt.
w aptece dzis kupilem
2x po 50 szt.
Doppelherz Aktiv Essentiavit Forte
czy to tez moze byc jako oslona w trakcie cyklu ?
pisze ze "regeneruje komórki wątroby,
wspomaga metabolizm wątroby,
ułatwia usuwanie toksyn i cholesterolu."

tez to sie moze nadac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
porównaj składem do essentiale/esseliv
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o szybka radę

Następny temat

Dobry Antykatabolik jest bardzo potrzebny

WHEY premium