SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol - pierwsze podejście.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 591
1. WIEK: 31
2. WAGA: 85
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 115
-udo: 53
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat, z dwuletnią przerwą na leczenie kontuzji, bez przerwy: 4 lata.
6. DIETA: 3500 kcal
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: 4 x FBW
9. CEL CYKLU: masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 18-20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam. Chciałem zasięgnąć porady, gdyż jak w temacie, zamierzam rozpocząć pierwszy cykl metanabolem. Posiadam dość długi staż na siłowni, mam ustabilizowaną dietę, regularnie robię "cykle" na suplementach (kreatyna, testo boosty, BCAA, gainery). Chcąc zrobić (przyspieszyć?) następny krok, postawiłem na cykl z "metą". Kilka pytań w związku z tym. Chciałbym zacząć od 10mg/dobę, potem 20mg/dobę, bo nie chcę zbyt obciążać wątroby i rozregulować HPTA. Czy przy takich stosunkowo niskich dawkach: efekty będą zauważalne?; potrzebna będzie kuracja PCT (jeśli tak to kiedy)?; potrzebne będą "osłonki" podczas cyklu (jeśli tak to jakie najlepiej)? Kolejna rzecz odnośnie kreatyny "na podtrzymanie". Kiedy zacząć brać? Czy podczas cyklu dodatkowo brać suple, typu gainer, BCAA, etc.? Jeśli coś jest niejasne lub kompletnie bez sensu to będę wdzięczny za konstruktywne zwrócenie uwagi ;). Jak wspomniałem jest to moje pierwsze podejście, więc jeśli ktoś może odpowiedzieć na moje pytania, a może rozpisać wszystko lepiej, byłoby super. Dzięki z góry. Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
Witam,
proponuję zapoznać się z artykułem:
http://m.sfd.pl/METANABOL__info-t429641-s0.html
Dawki 10 mg niestety nie przyniosa żadnego porzadanego efektu
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 591
Ok, dzięki. Jest tam większość rzeczy, o które pytałem. Tylko odnośnie "supli" wciąż nie wiem. Czy w trakcie cyklu brać gainery, BCAA, etc.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bcaa jak chcesz bierz, to możesz cały czas brać, gainery według braków w diecie, jak masz miskę na tip top to żadne suple Ci nie potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 591
Tak, tzn."suchej masy mięśniowej". Z BF mogę spokojnie zjechać do 12-15, zanim zacznę cykl. Myślisz, że to zły pomysł zaczynać na BF 18-20? Trening, rodzaj, obciążenia postaram się dobrać pod tym kątem też...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 591
Poza tym, sam już nie wiem co z tym BFem, bo gdzie nie policzę (różne strony z kalkulatorami) pokazuje mi inaczej, rozrzut nawet 12-20%...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
prankster
Poza tym, sam już nie wiem co z tym BFem, bo gdzie nie policzę (różne strony z kalkulatorami) pokazuje mi inaczej, rozrzut nawet 12-20%...
chcesz bf liczyc przez internet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 591
Sorry, może bardziej sprecyzuje. Od wizyty u dietetyka minęło pół roku, wtedy wiedziałem o doķładnym BF, teraz chciałem jak najbardziej wypełnić profil/ankietę więc użyłem strony podanej tutaj na forum, żeby dać jak najwięcej info ewentualnie doradzającym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EPI Rx dawkowanie

Następny temat

Teść który nie podnosi DHT?

WHEY premium