SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol - bicie serca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2496
Czesc. Jestem na trzecim dniu metki. Firmy to ona chyba nie ma, co prawda niby ruska, fabrycznie zamknieta. Na spodzie jakis trojkacik jedynie w podelku, w srodku wata, moze akurat mi sie trafila (z neta bralem)
No ale wracając, czuje sie taki troche spokojny, ciagle mam mocne bicie serca i czasem msuze usta otwierac *(np teraz) przy oddychaniu, bo za malo tlenu chapie xO. TO moj pierwwzy cykl, biore po 15mg ed.
Czy to normalne?
Poza tym ani swedzenia cycow, ani oleistej skory, ani tradziku, ani agresji, ani lepszego samopoczucia, ani checi wiekszej na pakowanie, ani zwiekszonego libido, ani mniejszych jajec nie mam xO Jedynie czasem watroba lekko zakloje (od kad ja biore)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3864
kolego bez obaw jadlem ta mete jakies 3miesiace temu...zjadlem 2 pudla tak smakowala:) kopa ma zaj**istego pomimo ze niby tylko 5mg. wiec bez paniki. ssanie jak nigdy...wiec ciesz sie zyciem:) aha problem mialem ze spaniem tak serce nawalalo powyzej 100/minute dlatego na noc nie bralem przed spaniem tylko 3godziny przed lub wczesniej... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prawde mówiąc to nie wiadomo co to tak naprawde jest bo kupiłeś na necie i jak twierdzisz firmy nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2496
Od spodu jest jedtnie napsis HOPE ze znaczkiem recyklingu. Na naklejca bylo made in hina, niby wszystko okej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3024
Wrzuć jak możesz foty tego specyfiku. Swędzenie cyców i inne skutki uboczne przy takim małym stężeniu i tak krótkim braniu nie powinny jeszcze wystąpić (o ile w ogóle wystąpią). Tak jak mówił @davidooo cholera wie co Ty tam kupiłeś. A skoki ciśnienia są normalne na początku cyklu. Zjedz se ząbek albo dwa czosnku albo tabletki z czosnkiem jakieś to powinno trochę przejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Zadyszka przy SAA to norma.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94908 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
wkręcasz sobie raczej,3 dni to czego się spodziewałeś?jeszcze w takiej dawce,a z wątrobą też sobie wkręcasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2496
Czyli skoro zadyszka jest, to mozliwe ze ta metka jest dobra. Niestety etykiete odkleilem i wywalilem zeby przypadkiem nikt nie przeczytal co to jest. Ale nie bylo tam wzmianki zadnej np. o firmie czy cos.

Na spodzie tego opakowania (wyglada tak ja kto czyjes)
3502-30-1 W trojkacie 02 pod nim napis HOPE
To ruska meta, METHANDIENONE. Kapsy sa cale w jednakowej wielkosci, bez zadnych znaczkow, biale.
batch no 161108(chyba) bo nei pamietam


TO NIE MOJE PHOTO, ale tak samo wygladala. Tylko na spodzie lekko porysowana, przy sklejeniu byla

Zmieniony przez - alternatorbiceps w dniu 2013-05-29 21:30:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Zbytnio sie stresujesz stąd te objawy pewnie czujesz jeszcze suchość w ustach i silne pulsowanie w okolic gardla ? A ta metka hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
alternatorbiceps
W trojkacie 02 pod nim napis HOPE
To ruska meta, METHANDIENONE.


Jak jest ten napis HOPE to zawsze jest nadzieja.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9846
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
mi pamietam na 1 cyklu mety tez szybko biło, do tego żołądek non stop pracował na 300% ;d i tez sie tym niepokoilem ale zignorowałem to przyzwyczailem i bylo ok :) teraz na prop tez tak mam ze bije szybko a jak robie np serie to napie*** wydaje sie ze zaraz wyskoczy :P

Zmieniony przez - Dejvid90 w dniu 2013-05-29 22:44:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan, prop, clen.. Meta?

Następny temat

Odblok tamoksyfen

WHEY premium