SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyspieszone bicie serca mk677

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 867

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

73

Wzrost

177

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko 2,5g/kg Tłuszcz 1g/kg Węgle 6g/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 141 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2421
Cześć,
Od dwóch miesięcy jestem na cypio solo w dawce 250mg e4d, efekty są dobre ale niestety masa przestała iść ponieważ nie jestem w stanie przejadać większej ilości jedzenia. Zdecydowałem dodać mk677 30mg ed i faktycznie teraz z jedzeniem jest łatwiej lecz zauważyłem ,że serducho pracuje jak szalone a przy zasypianiu jest aż ciężko usnąć do tego do tego cera zrobiła się bardziej tłusta oraz podlało wodą . Czy mieliście podobne odczucia po połączeniu tych środków? Myślę czy z niego nie zrezygnować, ewentualnie na co mógłbym go zamienić by apetyt troszkę ruszyć

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Zbadaj hormony. Zbadaj nerki i jonogram. Kręcisz aero? Jak wygląda Twój trening, regeneracja, sen, relax ed..?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 141 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2421
Czasami cardio w postaci basenu czy długich spacerów bardzo , trening trwa około godziny troszkę ponad fbw każda partia 6 serii 8-10 powtórzeń , śpię po 8-9 godzin pracuje za barem wiec chodzę spać dość późno zazwyczaj 3-5 , tak to dość spokojne życie wolny czas na spacerze przed komputerem a imprezy raz na miesiąc lub dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 141 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2421
Właśnie będę szedł jutro zbadać hormony bo już ten czas na cyklu na kolejne badania na ostatnich wynikach miałem tylko estro troszkę wywalone i zbiłem anastrazolem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRT 46 lat - polecany lekarz

Następny temat

Badania test propionat

WHEY premium