SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bicie ;) w czworogłowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Już dawno nie biłem w 4-głowy i tak dziś sobie strzeliłem to podczas gdy była wbita igła czułem delikatne pulsowanie całego mięśnia jednak nie poczułem jakiegos wyraźnego powiedzmy wbicia w nerw bo ani nie zabolalo itp. Jakie wy macie odczucia z injekcji w uda? Wbijacie powoli igłe czy szybko?

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
Powiem ze równiez zawsze biłem w prawe ale wiecej od lewego nie urosło bije powoli i w zewnetrzny . Jak mi ciezko przebijac sie przez zrosty przezucam sie w wysłuzony juz tyłek %D

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24545 Napisanych postów 68235 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538299
wbijam tak zeby dawalo mi to przyjemnosc

a miesien pulsuje czasami, raz wyciągnąlem igle bo zaczął skakac

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Wogóle zauważyłem że są dwie szkoły. Jedna mówi o wbijaniu w prosty a druga o tym najszerszym bocznym. Ja wbijam powiedzmy po skosie czyli ani centrlanie z przodu uda ani centralnie z boku.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24545 Napisanych postów 68235 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538299
byle by wchodzilo

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
ja wbijam centralnie z boku, zdecydowanym w miarę szybkim ruchem inaczej boli raz w lewą a raz w prawą chociaż przy lewej zawsze po strzale dzień/dwa mnie udo boli

Zmieniony przez - MarcinRed w dniu 2010-05-13 04:00:09

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55704
Tak samo mam z lewym udem zasze po strzale mnie boli ale to dlatego ze lewa reka jest zle robic aspiracje. chyba ze ktos jest lewo reczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
naciągnijcie skórę palcami drugiej ręki w okolicy w której wbijacie igłę a wejdzie bez żadnego bólu nawet przy powolnym wbijaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94889 Napisanych postów 364897 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670399
ja wbijam energicznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
iizziikk - mialem to samo, chcialem sobei sam wbić w udo i zaczol mi miesien skakac, igła 5, troszke sie wtedy porylem ze w nerw czy cos ale noga gites dziala:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
będąc na cyklu z antybiotyków przy zapaleniu płuc , napjerdalałem szoty po nogacg 3ed na soli fizjologicznej myslalem ze mi rozkoooorwi nogi

Technika wbijania pozniej była perfekcyjna , delikatnie naciagasz skóre i wbijasz , wchodzi lepiej jak w dziewice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
naciagasz skore ? W jakim sensie ? Mozesz blizej opisac ta technike heh :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spiropent - Po terminie

Następny temat

Cykl od 17 lecimy 6 tyg

WHEY premium