SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol (Polski) - Nadciśnienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Pójdz do rodzinnego normalnie, tam stosują te zwykłe.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32754
Nie mysl o cisnieniu to ci nie bedzie roslo,a jak sobie wkrecisz ze ci rosnie po kazdej tab. to tak bedziesz mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bad tranem zbijasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1251
Czym zbijacie nadciśnienie?
Omega-3?
BAD_MAD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6749
w tym co mowi Roni_ilestam jest sporo prawdy nie wkrecaj sobie, relaksuj sie czesto

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Po pierwsze to podaj jakie miałes ciśnienie przed cyklem . Po drugie nie podawaj tyle albo tyle tylko dokładny odczyt , po trzecie mierz zawsze w stanie spoczynku z rekami równolegle i zmierz na lewej ręce i na prawej . Najlepiej klasycznym cisnieniomierzem . Podaj dokładne odczyty z lewej i prawej to cos pokminimy . Ale generalnie to wiecj luzu będziesz żył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24232
na mecie mi tez serce nap*****lalo non stop jak ***n.iete a te gowniane cisnieniomierze wykazywaly bardzo wysokie niedocisnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Mój kumpel robił 2 cykle z polskiej mety samej pierwszy nie przekraczał 100tabl. a w drugim 100 równą chyba zjadł i tez się sporego nadciśnienia dorobił. Czasem mu dobijało nawt do 180 po cyklu juz oczywiscie. Teraz mu sie troche uspokoiło ale tak w granicach 140x90 się utrzymuje.

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
no i moze mu zostac na bardzo dlugo/na stałe i... dobrze mu tak.To nie są ****a cukierki.
Doraźnie stosowałem prestarium,propranolol,bisocard.Ale i tak kluczową kwestią jest NIE DOPUŚCIC do stanu kiedy te środki będą potrzebne!Imo w większości przypadków za nieprawidłowe ciśnienie odpowiedzialna jest zła diet(sód,złe tłuszcze)ale o to trzeba zadbać już przed cyklem a nie potem lamentowac.
Tran,olej lniany,extra virgin,inne formy NNKT kaspułki omegi itd,czosnek w kapsach jako dodatek,minerały(głównie magnez potas)nawet durna l-karnityna,Q10 to mi wystarcza spokojnie i już w zasadzie nie musze stosowac dodatkowej chemii,a leczyłem nadcisnienie ponad rok po nieprzemyslanym cyklu!
BTW zmierzyłem przed chwilą az ze strachu140/85 po dwóch dniach ostrego chlania(wesele)znaczy nie jest źle biorąc pod uwagę że jeszcze działa mi prop

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Zgodze się z tobą z dietą to on nigdy nie miał nic wspulnegoi to na bank od tego. Koles zre duzo i to same gówna do cyklu nie stosował zadnych osłonek itd. itp. Dobrze ze dawek nie brazł za dużych bo by go mogło bardziej porobic.
pozdro

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clen/efedryna

Następny temat

deca

WHEY premium