SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol GENESIS real czy fake?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39437

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
Metka z Genesis Słowacka wersja taka jak na 1 stronie działa 1000% jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
ostr bo to podróbka podróbki, na słowackich forach piszą wszędzie, że to fejk. Dla nich najlepiej działający genesis to tylko ten z sciętymi rogami w hologramach.

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 333
mimo wszystko kupiłem 100tabs tego genesisa biorę 2 dzień i zauważyłem że po zażyciu tabsa leko pokuwa mnie serce i jestem leko pobudzony xD nie wiem czy to dobrze biorę dalej myślę że przejdzie !! ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5980
Szamam 5 dzień to świństwo i czuję że będzie dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Może warto napisać w temacie podwieszonym jeden bardzo ważny fakt: Genesis nie istnieje od 2009 roku. Teraz ta firma nazywa się Unigen. Ostatnia partia wyprodukowana pod szyldem Genesis była ważna do maja 2010 roku. Firma stosowała na swoich opakowania hologramy i co ważniejsze zdrapki z kodami (takie same można było znaleźć na fiolkach). To potwierdzona opinia z wielu zagranicznych stron podobnych do tej. Poza tym spotkałem się kilka lat temu z produktami Genesis, wszystkie miały hologramy i zdrapki, które można było łatwo sprawdzić na stronie firmowej (tak jak robi na przykład Balkan), to samo można zrobić na stronie firmy Unigen. To co trafia na rynek to lewizna, bardziej lub mniej udana, ktoś bazuje na renomie firmy i na niewiedzy. Wypuszczono na rynek towar ładnie zapakowany, folia, hologram, ale brak najważniejszego, a mianowicie numeru pod zdrapką. Dlatego może i ten towar jakoś działa, ale podszywanie się pod under to lekko śmierdzi kitem i naciąganiem na kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5980
uj z tym że nie jest juz produkowana.. ważne że klepie jak trzeba ;) a z czego się sklada ta "meta" to chyba nikt nie wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1504
to jakiej produkcji mete warto kupić żeby nie trafić na fejk , czy to też zależy od dila?

DO SUKCESU
"Nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 577
Podtrzymam temat może się komuś przyda - szamam tą metkę zjadłem ponad 50 sztuk już zero efektów, pierwsze kilka dni odczułem delikatne działanie. Pobudzenie apetyt ale szybko wróciło wszystko do normy. Jem dużo węgli białka ale efektów niema. Mam identyczną jak na zdjęciach. Literka G wszystkie hologramy. Jedyne co zauważyłem ze zaczeły scierać sie napisy na naklejce od butelki. Nie mam porównania to moja pierwsza metka ale dużo bardziej mnie "czepie" zwykła kreatyna od tego. Także jeśli ktoś ma okazje kupić metke genesis a oprócz tego ma jeszcze jakąś inną opcje to radze sie dobrze zastanowic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10471
50 szt. i nic? mam taka sama i dzis zaczynam mam nadzieje ze klepnie. ktos jeszcze szamał ją ostatnio?

Zmieniony przez - majster1 w dniu 2013-02-18 18:37:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

British Dragon.

Następny temat

superka ilium stanabolic

WHEY premium