SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol GENESIS real czy fake?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39464

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
nie musi być to zależny od metki przerwij cykl wylecz się a potem drugi raz odpal metę i zdaj relacje jak to cudo działa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23929
Nie przerywam cyklu :) Wciąż biorę metkę, dopiero tydzień użytkowania. Zobaczymy co będzie. Jak na razie kilogram, ale to chyba nie z metki Zdam realcję, na banka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 318 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26970
jadlem poltora miecha temu ta metke kopie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 268
metka genesis na swoj rozum dobra rzecz :) kupilem 5 opakowan takze dla kumpla ;) napewno oryginal bo kupiona od starego kulturysty ktory uczeszcza z nami na silke ;) klepie jak nalezy :) po 2 tygodniach nie nadarzam napelniac lodowki tak mnie ssie ;D wlasnie zaczynam cykl :) pozdro i zycze udanych rezultatow

"Bez mety nie ma sylwety, a bez deci nie wychodz z apteki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ktora meta lepsza balkan czy wlasnie genesis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odświeżam panowie bo sam to jem i jestem ciekaw jak to działa czy warto podjadać to w obecnych czasach? Mowa oczywiście o genesisie z czarną nakretką i natłoczoną literą G
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
i jak maniano dziala czy nie bo tez mam zamiar ja zakupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
lipa prawdziwej genessis nie ma w pl i jKIS CZAS JEJ NIE ROBI

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Rok czasu minał od tematu , ktoś zaaktualizował meta genesisa jest oki nmimo pewnych obaw miło mnie zaskoczyła jadłem na początku roku z omegą z opini znajomych aktualnie meta to najlepszy produkt genesisa, reszta wypada średnio lub miernie np cypio genesisa jest zaniżone najmniej o połowę jak zeszłem z alchemii na genesisa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 333
Cieżko stwierdzic po waszych opiniach jedni piszą żę dobra że klepie a drudzy że juz genesis tego syfu nie produkuje więc jak produkuje i klepie czy to wszystko fake który jakos działa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

British Dragon.

Następny temat

superka ilium stanabolic

WHEY premium