SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol 2 tyg, zero efektow :/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
zeby na metce zrobic 3kg, toz to na kreatynie tyle idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
Ludzie czytajcie temat przez 3 tyg a jeszcze 3 tyg zostało do konca cyklu wiec napewno cos przyjdzie. Miałem cykl Nitrobolon + CP po wakacjach to nawet niewiem czy 2 kg poszło w gore siła troche poszła ale wina była w zarciu pewnie. Na mecie napewno nie jem tyle ile powinienem wegli ale za to białka 3g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
nie uwazam sie za znawce, ale uwazam, ze wina slabych przyrostow na koksie (jezeli nie ma wy***ki) to wina michy, nawet na kreatynie mozna duzo zrobic jesli jesz jak koń. Zobaczymy ile ci przyjdzie przez nastepne 3 tygodnie, ja ci tam zycze powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3413
Dymq, dokładnie A.C.A.B. znaczy to: All Cops Are Bastrads - Wszystkie Gliny To Gnoje

tak odbiegająć od tematu:)

co do maty zobaczymy co bedzie za nastepne 3tyg ale chyba bedzie ok:)
pozdro zycza powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
31 dni juz cykl waga 4kg w gore nie widze zebym na klacie spochł :/ Od kolegi porzyczyłem juz 20 tab. czyli zjadłem 120 i tak mysle ze nie ma sensu jesc juz 80 tab. ktorych na dodatek nie mam bo goscio nie wysłał poleciał w ***a jak dla mnie i napisał, ze ruska moze wysłac tylko te porzyczone 20 tab. od kolegi to nie bedzie pewnie chciał ruskiej 20 tab. a mi zanim by przyszła to pare dni bez metki bym był chyba zakanczam dzisiaj cykl co o tym myslicie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
a jak osiągi siłowe ?

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
Na siłe nie narzekam poprostu sie troche w****iłem ze juz konczyc musze cykl bo nie dostałem tego co chciałem ale juz mam druga puszke eap. Na koniec odblok i mono na utrzymanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 121
bialka mysle ze jest dosc .. :P masz poprostu chyba lewa meta cos z nia tak ; p ja raz trafilem na taka i juz nieryzykuje najlepiej jednak przyciac gadke dobra do lekarza i ci wypisze recepty na nasza polska z jelfy albo nie albo do znajomego lekarza i tyle mi wypisal taki lajtowy lekarz wiedzial na co chce ale i tak sklamalem ze na przewlekla biegunke :D

alelle ? alelellelala ! lale allele . jezyk zydowski jest zaj**isty buhah xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
dark poka foto po cyklu

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 170
troche w życiu mety zjadłem i nigdy nie dostałem wiecej.albo było dobrze albo za mała.Mi sie wydaje ze lewa metka.Ale oczywiscie nie moge byc tego pewny.Pzdr życze przyrostów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl metanabolu

Następny temat

Cykl na duzą mase ?? jaki zrobic ?? bo cięzko z tą masą :(

WHEY premium