SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol 2 tyg, zero efektow :/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
imo na 1wszy raz dawka 15mg jest optymalna i nie ma co odrazu brac wiekszych. a u ciebie kolego to albo meta walek albo miska slaba, eapu podoobno orali nie robia wy***ek ale osobiscie na winie sie zawidołem. nawet mnie stawy nie zabolały

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
To niewiem co jest do ***a :/ Tak czy tak zwiekszam dawki trzeba szukac powodow czego nic sie nie dzieje. Tak jak pisałem diete posiadam i nawet jak ktos nie posiada to efekty jakies musza byc. Dzieki wszystkim za rady gdybym mogł dał bym po sogu :D Bede pisał co i jak czy cos wogole ruszyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
Mineło 8 dni od kad zwiekszyłem na 25mg i waga pokazała 3,4 kg wiecej jeszcze sie zwarze dokładnie siła w seriach tez raczej idzie, zamowiłem 100 tab. eap i 12 tab. clomidu na odblok pociagne do konca na 25mg bedzie tak dobrze jak przez pierwsze 2 tyg nic nie czułem i w 3 zarzuciłem 25mg i do konca tak jechac ?? Moze nie czuje jakiejs wiekszej pompy ani tego 3kg wiecej ale mysle, ze 25mg napewno zaczeło cos działac i to dopiero 8 dni jeszcze 3 tyg. zobaczymy co sie porobi :D Z gory dzieki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
te 3 kg to pewnie 90% woda

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
a dokładniej jak siła poszła ?

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
sory za ot.
Mariusz, w avku jest wytatuowane 'AGAB'?
czy co ? i co to znaczy ? ;>

zeby nie bylo, wniose cos do tematu. uwazam ze jezeli był by to dobry towar, to nawet przy niedopracowanej diecie chłopak miał by przyrosty [ przy 15mg/ed ]. wg mnie to wałek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94851 Napisanych postów 364843 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670236
raczej ACAB coś typu CHWDP

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
Dzieki za odpowiedz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2565
sry.za off.t
"eap to eap jadlem 50mg wina ed i tez nic nie szlo a dieta i suple dopiete na 110%"

u mnie to samo tylko dałem 40mg,za to kupla poklepało miał z tego samego źrodla orale eap to eap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
Czyli co jedne kopia drugie nie ?? Ile siły przyszło na cwiczenia napisze po cyklu :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl metanabolu

Następny temat

Cykl na duzą mase ?? jaki zrobic ?? bo cięzko z tą masą :(

WHEY premium