SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta genesis 10 mg - zmniejszyc dawkę? senność!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Hej, lece 15 dzien na mecie genesis 10 mg 3x dziennie.
wskoczyłem na nią przy wadze 80 kg bf 11%.
Nie jest to mój pierwszy cykl ale wcześniej nie zwracałem na to uwagi.
Jestem OGROMNIE senny, a utrzymuje mnie buda i sporty umysłowe.
Poza tym dawka wydaje mi się że mógłbym zejsc do 20-25 mg, ale czy takie nagłe zmniejszenie dawki w trkacie cyklu ma sens ?
Niezle by to wyszło bo dociągnął bym wtedy o pare dni dłużej cykl, a kolejnego opakowania kupować to ja też zbytnio nie chce
Tyle że teraz to ona daje porządnie po p***zdzie i konkretnie ją czuje a jak zmniejsze dawki to może coś się zje*ać, poza tym takie dziabanie tabletek to też trochę nonsens, lepiej krócej a konkretniej ?
Ale 2 tygodnie takiej psychicznej zje*y też nie wydaje mi się fajne. Chociaż wątpliwym jest by zmniejszenie dawki miało mi nagle dać umysłowego kopa . A może to inaczej załatwić? Winpocetyna ? ginkobiloba? Od kofeiny pieprzy mi się w głowie i już leczę się neurologicznie a i tak walić ją moge nawet w kichol jak dostane w prochu
No ja powiem wprost, jak mam jeszcze 2 dni chociażby przespać po 14 godzin a potem być jak zombie, to z nauką lecę.

A poza tym powrót do starej miłości jak najbardziej udany, to będzie świetlany związek Meta genesis to nie żadne podrabiańce
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
kolejna sprawa taka że ja wiem jak to sie konczy, jak bym przy dawkach 30 mg miał zaplanować sobie 4 tygodnie, to i tak pod koniec kupie pake i polecę dalej a do propa i rocznej bomby pozostanie chwila moment :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ale to tylko letnia zajawka, bo zarówno wakacyjna miłość jak i wakacyjna masa pójdzie w p***u jak tylko słońce przestanie przygrzewać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
oj nie, wiele latek za mną, jednak pół roku kisiłem w szpitalu i z wagi 102 poszło do 68 .
metan poszedł na kicka.
Wczesniej przed wkłuciem były 3 lata treningów, i 16 tygodniowa bomba przedewszystkim na propie.
Prawdopodobnie jesli mam nie robić sobie jajec to dokanczam ten metanik i do stycznia nie tykam za wiele, z kreatyn tykam tylko mono a tak nie dotykam zadnych stacków bo nie wiem co w nich siedzi.. Metan to troche faktycznie taki pursuit of happines, ale wiecie, człowiek wraca do zywych i sie z niego smieją, fajnie poszło 2 miesiące clear nawet nie trzymając sie zbytnio kalorii, ale potem pojawiło sie - naaah, a musze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668992
Anketa dzialu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1680
ankieta to 1 sprawa, senny jesteś bo wątroba jest cały czas w ruchu, ona cały czas pracuje, i dlatego taka senność, bierzesz osłonki?, idź najlepiej do labu i zrób badania na panel wątrobowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
rada dla ciebie nie słuchaj wielkich znawców tylko zmień metę na inna firme ja robielm badania po 3 tygodniach wątrobe i nawet ja nie ruszyło też bylem senny wiec to nie od wątroby tylko takie robią metki wsypuja syf jakieś wypełniacze pewnie co ponich człowiek staje się senny meta twoja może klepać ale co z tego jak ty prześpisz cykl haha dawniej brało sie męte gdzie tam sie chiało spac mialo sie tka siły ze w nocy niedało sie za snąć a ciśnienie waliło ze serce dupą wyłaziło teraz takie robią dziadostwa a jak napiszesz coś na forum to odrazu znajdzie sie znawca tematu i bedzię zachwalał firme i zganiał na wątrobe albo nie umiejetne stosowanie przez ciebie diety albo ze jestes sezonowcem itd rada taka idz zrób badania jak wyjdą oki zmien firme


Zmieniony przez - lucek222 w dniu 2015-06-10 13:03:49
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta cykl tylko 4 tyg?

Następny temat

Cykl Susta + ???

WHEY premium