SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Melanż bedąc ON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16226
on/off pale, pije, wciagam, dzien w dzien do lozka klade sie srednio(!) 03am, wiadomo, nie jest to zbyt zdrowe nawet bedac off, choc szczerze watpie w jakies odczuwalne dorazne side'y. Zdaje sobie sprawe jednak ze smialo moze wyjsc cos negatywnego po latach. Po grubszych melanzach, owszem, odczuwalem dyskomfort ze strony serca/watroby-zmeczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
niestety zdarza mi się,ale zeby sie sponiewierać to nigdy
Poza tym sponiewierany jestem dopiero przy over 3 promilach...generally mam nadz ze niedlugo wyleczęsie z alkoholizmu bo zdrówko się ma tylko jedno niestety.

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2006-05-06 04:47:51

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Ja nie pije praktycznie wogole(ostatnio w sylwestra)jak wypije troche to za***iscie wysokie cisnienie mam czy to on czy tez off tak mi sie po***alo od saa...a wogole to nie czuje sie najlepiej zaprawiony.
I nawet mi sie niechce.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
bad ja sie rozkrecam >2.5promila ale wtedy zwykle sie budze w celi

no ma ktos lek na alkoholizm?>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
ja zawsze sobie zanim wypije 3 piwo mysle ale bedzie kac spadki z***ane samopoczucie i jak o tym pomysle odechciewa mi sie chyba ze ... ale to raz do roku


Zmieniony przez - selko w dniu 2006-05-06 09:55:48

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Na cyklu 3-4 piwka z ważnego powodu nie zaszkodzą, chociaż działanie moczopędne piwa może być niepożadane na baunsie Ja osobiście piwa nie lubię, wolę wódkę z różnych względów, ale nikogo nie namawiam oczywiście Aby dobrze znieść melanż trzeba dobrze się naładować węglami, tak aby mięśnie i wątroba miały zapasy glikogenu, a tym sposobem dużo energii na tańczenie, dzięki któremu szybciej "przepalisz" wypity alkohol. Godzinę przed imprezką proponuję zjeść kawał schabowego, makrelę, kanapki z pieczenią, poprostu coś kalorycznego co spowolni wchłananie alkoholu. Do tego kompleks witamin z gruby B, które odpowiedzialne są za prawidłową przemianę materii. Podczas imprezy między kolejkami poprostu trzeba jeść hehe! Nie radzę obżerać się słonymi paluszkami, czipsami. Spowolnimy tym metabolizowanie alkoholu poprzez zatrzymanie wody w organiźmie. Zauważyliście, że dopiero po jakimś czasie chlania zaczyna się bieganie do toalety na siusiu? To właśnie pierwsze objawy odwodnienia organizmu. Dlatego radzę cały czas pod reką mieć jakiś sok, napój i dosyć często popijać, co przy okazji rozrzedza alkohol w żoładku. Jeżeli to możliwe to rezygnacja z fajek. Raz, że będzie głowa boleć na kacu, a dwa że szybciej nas wysusza na imprezce. Na drugi dzień porządnie się wyspać, wziąć prysznic, zjeść dobre śniadanie i człowiek jak nówka hehe

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2317
ja staram sie nie pic, nie chodzic na imprezy bo znam swoja slaba- silna wole ;) Mysle ze jedno piwko nie zaszkodzi, ale wiecej juz moze. Zycie to kwestai wyborow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
e0r to razem pic bysmy nie mogli bo ja nie lubie wodki wole piwo

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
Jak pije to lightowo a i tak potem mam poczucie winy ze sobie rozpier.dalam watrobe i trace cenny dzien na cyklu.Tak wiec koniec koncow wole zgarnac wiadro z zielska,i jakos nie zauwazylem zeby THC niekorzystnie na mnie dzialalo...wrecz przeciwnie

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1339
co to za roznica czy on sie na**bie czy nie jak juz pokazal co swietnego je na cyklu... zapiekanka kebaby.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 kuracja winko + superka

Następny temat

trening na odbloku

WHEY premium