SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megace na mase

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
poczytałem se troche tu i ówdzie o tym megace no i nie wiem czy móglbym go sobie podjeść ,,, wszedzie piszą , że zalewa fatem , ale to chyab przez to , ze np maciuś wcina megace i je byle co tzn wszystko batoniki , itp itd ...

a jak by tak megace i dieta ???

no i jak w końcu jest z tym gino , czy rzeczywiście gino moze po tym czlowieka dopaść ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
Nie da się trzymać jednocześnie diety i pić megace budzisz się w nocy bo Cię ssie ,zjadasz 3 tabliczki czekolady i już rozglądasz się za kolejnymi .Zjadasz dużo więcej niż normalnie co przekłada się na dużą masę bardzo słabej jakości.Rozkręca się już po tygodniu w dawce 10 ml wtedy butelka starcza na 24 dni Jeśli nie gino to lipo gwarantowane a no i faja mięknie .Na megace jeszce nikt nie zrobił dobrej masy a i to co zyskasz na nim ,,efekt zalanego tłuszczem balonanawet powieki potrafią się nabuzowac a człowiek robi się jak kulka ,, ucieka i wracasz prawie do pozycji wyjściowej.

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
witam koledze zostało kilka butelek megace jak cos piszcie.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
No to niech mi wyśle ze dwie za darmo jestem nawet skłonny zapłacić za przesyłkę .

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
wit 12 bjesz jak świnia heheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
ile kosztuje na recepte z receptą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na receptę refundowaną dostaniesz za 1 gr.
mając receptę zwykłą będziesz musiał zapłacić ponad 100 pln
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
.. zgaduję , że recepty refundowanej po znajomości nie dostanę od lekarza ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spytaj lekarza to się dowiesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl saa

Następny temat

dobra meta

WHEY premium