SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megace na mase

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po braniu 20 ml rano nad czczo nie czułem żadnych skutków ubocznych oprócz strasznego ssania w żołądku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 401 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23322
Czy lekarz pierwszego kontaktu moze wypisac recepty refundowane na Megace? Czy musi to byc specjalistyczny lekarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale trzeba być chorym żeby dostać albo dobrego lekarza mieć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
to ja mam bardzo dobrego lekarza ;p;p;p bo jestem zdrowy i znowu mi wypisał :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
ja nie wiem po co wam to gowno.

zwiekszony estrogen, sztucznie zwiekszony apetyt - prosta droga do przeorania sobie organizmu i zalania sie jak swinia.

juz lepiej zaczac jesc po prostu smaczna szame, kuraka smazyc i bardzo dobrze przyprawiac, jesc wieprzowine (przyprawiasz mocno - bazylia,oregeno,pieprz,sol,papryka, zalewasz troche woda i do piekarnika, wychodzi CUDOWNIE) etc. niz ladowac w siebie ten syf. jak ktos je gotowanego kuraka i suchy ryz to ja sie nie dziwie, ze nie idzie.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
prawie jak Makłowicz heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
jako tako nie ma efektow ubocznych... Nie mozna go brac z innymi srodkami o podobnym dzialaniu... efekt uboczny ten najbardziej dotkliwy dla aplikujacego to wlasnie przyrost masy i nie jest to masa czysto tluszczowa... zalezy to wszystko od tego co bedziesz szamal przy "kuracji"...

Cechą życia jest pęd ku wielkości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Da się na tym coś zrobić tylko trzeba uważać co się wrzuca do miski .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 698 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62701
Biorąc megace jak powinniśmy zbilansować dietę masową ? Jaki powinien byc stosunek B/T/W żeby mocno się nie zalać(bardzo słabo nabieram fat)? I ile kcal nadwyzki ? Zakładam, że dieta będzie przestrzegana w 90%. Co Wy na to żeby przed każdym treningiem dodać z 20 min bieżni i brzuszki, żeby zapobiec zalaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba po treningu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl saa

Następny temat

dobra meta

WHEY premium