SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega posiłek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
Siema
Mam takie oto pytanie.Powiedzmy ze jest osoba cwiczaca na silowni ,trzyma dieta na codzien,jest na masie ma +500 kalorii bilansu dodatniego i przychodzi sobota i ma wesela .W sobote normalnie trzyma diete w niedziel po weselu takze jak na codzien ale podczas wesela najada sie i napija ostro wszystkiego co popadnie i w taka sobote ma powiedzmy +5000 kalori bilans .Jest tak nazarta ze niemoe sie az ruszac .I co sie stanie z ta nadwyzka kalorii?? Jak wiemy 1 kilo tluszczu to okolo 6000-7000 kalrii nadwyzki ale na moje myslenie to organizm w taki sobotni dzien nawet nieprzetrawi tego calego jedzenia niebedzie wstanie przyjac az takiej nadwyzki,i chyba to jest niemozliwe zeby w taki sobotni wieczor automatycznie przybrac kilo tluszcu organiz ,niepotrafi wytworzyc tak szybko tyle tluszcu naraz.Prosilbym o wypowiedzenie sie osob zanjacych na rzeczy ciekawi mnie to .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4285
myslac w ten sposob to gdybym dzisiaj nic nie zjadl to zrzuce z 1,5kg tluszczu... a tak sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3446
organizm potrzebuje 2 dni na przeistocznie nadwyżki w fat ja bym pewnie następnego dnia przed śniadaniem zrobił areoby z 1h i zrezygnował z diety +500kcal a jadł intuicyjnie-zdrowo ale troche mniej kalorycznie

ale to tak się mówi jak kac rypie to nie ma mocnych ;p

"Znać swoją drogę - to jedno, a iść nią - to drugie."

https://www.facebook.com/filip.maziukiewicz/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chce miec mniejsza wage

Następny temat

dieta ograniczajaca weglowodany

WHEY premium