SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MeTkA Omka CZy CO??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14080
200tabsow mety i 15omki po pol roku z taka waga ....... haehaeh:) Ladnie masz nasrane~~ Pewnie jeszcze zawyzone wyniki dales sobie bo jak wiadomo kazdy lubi sobie dodawac o 1cm 1kg. N/c podaruj sobie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7325
rzal mi kolesia...ja po pol roku nawet o mono nie myslałem bo ładnie szlo a ten za kox chce sie brac... szkoda go

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15231
Po pierwsze meta+oma to nie syf po drugie bana powinny dostac z "automatu" wszyscy ponizej 18-roku zycia.Pomagacie sie ludzią okaleczać.Kiedyś wam za tego bana podziękują.Tutaj panuje specyficzny klimat i przebywanie na sfd->doping osob poniezj 18 roku zycia jest dla nich samych niebezpieczne choc jeszcze o tym nie wiedza To nie cukierki.

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
oczywiście że syf. może dla miłośników 'ładnego puchnięcia' nie. jednak dla kogoś dla kogo liczy się jakość, gęstość mięsni to owszem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
muzyk znowu wyskoczyl ze swoimi tezami aromatyzacji i spadkow po meta + oma, a po winstrolu zostaje 70% przyrostow i jest to najlepszy koks.. prosze nie mam zamiaru cie obrazic ale...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15231
Muzyk zapominasz o najwazniejszej kwestii jaką jest dieta odpowiedni trening i dobór ilości soku do stopnia zaawansowania. Ja tam na Suscie piekna rzezbe macham.Szkoda ze Kilka osob niema juz na forum potwierdzilyby Ci moj wyglad na 2 g Omy =] 7% bF 44 lapa. Nie czulem sie jakos spuchnięty

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7325
a ktorego 18-sto latka stac na winstrol ? -zadnego chyba ze ma oblesnie bogatych starych :D
ps. moim zdaniem kazdy koks to g**** i do fajnej muskulatury nie potrzeba saa. kreatyna, antykataboliki i dobra dieta to wszysko co trzeba zeby byc "wiekszym" i zdrowym normalnym człowiekiem, a jesli ktos chce byc wielkim, nieraz tłustym, a jednak powszechnie wzbudzajacym respekt, bez zdrowia wrakiem człowieka, który w wieku 40 lat bedzie sie leczył na serce, wątrobe, kości czy bóg wie co jeszcze to koks dla nich wsam raz

pozdro

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
kolego menel cos mi sie zdaje ze masz rozdwojenie jazni, wystarczy przeczytac twoja wypowiedz a potem podpis, na koniec rzucic okiem na twoj profil i mamy razacy przypadek forumowego pajaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1882
Proste wal omke walnij se pare szotow to sie napompujesz

wziasc, mugl, iem, gury...

Zmieniony przez - PL4Y3R w dniu 2006-02-25 09:14:17

;)
---
Nie pisac do mnie w sprawie koksu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7325
podpis to zartobliwe powiedzonko mojego kumpla a co masz do profilu i wypowiedzi? takie jest moje zdanie i finito ;]

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

META PROLO, CYKL DO OCENY

Następny temat

Drugi cykl dla kumpla

WHEY premium