SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mauricio “Shogun" Rua przed walką Markem Colemanem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650




Tak naprawdę dla Mauricio “Shoguna" Ruy walka z Markem Colemanem jest dość kłopotliwa. Nie ze względów na umiejętności czy przygotowania. Obaj zawodnicy po raz pierwszy spotkali się 26 lutego 2006 roku. Wtedy to po niefortunnym upadku Shogun złamał rękę. Mark kontynuował swoją akcje po tym jak sędzia przerwał pojedynek. Wybuchła afera, na ring wbiegło wiele osób między innymi Wanderlei Silva, były przyjaciel z sekcji Ruy. Po tym pojedynku wiele się słyszało o “fartownym zwycięstwie" Colemana. Zwycięstwo to zwycięstwo. Mauricio jednak trochę inaczej to potraktował. Do walki z “Młotem" podchodzi emocjonalnie. Niezaprzeczalne jest, że to Coleman jest postawiony w roli underdoga. Chyba każdy wie, że jego lata świetności minęły. Mimo to 44 letni zawodnik sam mówi, że jeśli wygra z Shogunem jego kariera ponownie nabierze tempa. A więc co się stanie jak Shogun przegra… przede wszystkich zawiedzie samego siebie, do walki podchodzi bardzo poważnie, personalnie i emocjonalnie. Jeżeli pojedynek przegra coś w środku tego wojownika może pęknąć. Ale jeżeli zwycięsko wyjdzie z tej bitwy? Udowodni sobie, fanom i całem światu, że pierwszą walkę z Colemanem żeczywiście przegrał przez niefortunny upadek. No i pozostaje jeszcze wolne miejsce do walki z Chuckiem Liddellem na gali UFC 96. Wielu zawodników powtarza, że najważniejsze są minut przed wejściem do Oktagonu. Jeżeli Mauricio Rua oczyściu głowę, zapomni o ostatniej porażce z Griffinem i o dawnej porażce z Colemanem to jest w stanie zwyciężyć w świetnym stylu z Markem. Tabula rasa - Człowiek jest czystą kartą.

www.fight24.pl 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
geeez chodziło mi tylko że miał niefart luz,a nie że jest na bank lepszy i by wygrał. To udowodni teraz lub nie ;)

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 494
Da radę, spokojnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
aha.... czyli, że jak wygra Shogun, to będzie "dowód", że zakończenie tamtego pojedynku to fart Hammera... przeszłości się nie zmieni i to co teraz nie ma na nią wpływu.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żeczywiście

rzeczywiście

troche razi w oczy jak sie czyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 19848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731991
Ktos bardzo stronniczy pisal ten tekst. Coleman wygral bo by lepszy. I wygra ponownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
bla bla bla no niby tak,bo coleman w końcu uwolnił się z tej próby ataku na stopę,ale upadku ani jeden ani drugi nie planował

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 178 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3107
"bla bla bla no niby tak,bo coleman w końcu uwolnił się z tej próby ataku na stopę,ale upadku ani jeden ani drugi nie planował"

blabla przeciez shogun sie nie potknal o wlasna noge ani o wystajaca deske

coleman wygral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 19848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731991
Kontuzja nastapila po AKCJI Colemana!

Taaa Coleman nie planowal tego upadku, chcial tylko potrzymac nogi Ruy...

Zmieniony przez - Possible w dniu 2009-01-08 22:40:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Taaa Coleman nie planowal tego upadku, chcial tylko potrzymac nogi Ruy...

Sugerujesz że jest gejem?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 19848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731991
No nie wiem...
Wynika z niektorych wypowiedzi ze skoro nie planowal obalic brazylijczyka( interesowalo go tylko dotkniecie jego stop) , wygral przypadkowo, w ogole to krzywdy nie chcial mu zrobic... to cholera go wie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
Vospyl "Zwycięstwo to zwycięstwo"
psonic racja, ale tego tu już nie zmienię

napisałem tylko co rua może zyskać i co stracić po walce z Markem Colemanem. Jak już wyżej pisałem, zwycięstwa Colemanowi nikt nie odbierze i nie próbuje odebrać. Shogun wygrywając walke na UFC 93 udowodni że podczas pride powinien zwyciężyć. To mniej więcej chciałem przekazać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tim Boetsch vs Jason Brilz na UFC 96 - rozmowy trwają

Następny temat

Keith Jardine na gali UFC 97

WHEY premium