SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Matrix czy Extensor?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
jak chcesz brac WPI to wiadomo,ze extensor,bo matrix jest wyzej niz WPC,bo zmaxymalizowany ma sklad poszczegolnych serwatek,ale nie jest lepszy od izolatu

ogolnie powiem tak:
1.WPI
2.matrix,czyli te wszsytkie rozne WPC(i tak wikszosc),WPI i te hydrolizaty czy jak to tam ma
3.WPC

co oczywiscie nie znaczy,ze samo WPC jest jakims slabym bialkiem,bo roznice miedzy 1,2,3 nie sa tak duze,WPC jest za***iste i ja bym sie predzej sugerowal kasa i bral chyba i jakoscia i bral Matrixa,bo wychodzi przyzwoicie

"Pozwol mi zwyciezyc,a jesli nie zdolam,pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
hmm mzoe bym sie skusil na WPI sam nei wiem https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/5.gif[/img] tylko ze to drogo wyjdzie bo ja mam tylko jakies 200zl na bialeczko a mszue doliczyc przesylke mysle ze u sonbatego wyjdzie mi najtaniej slyszalem ze sa tamjakeis znizki jak sie sie czlonkiem sfd tylko ze to drogo wyjdzie bo ja mam tylko jakies 200zl na bialeczko a mszue doliczyc przesylke mysle ze u sonbatego wyjdzie mi najtaniej slyszalem ze sa tamjakeis znizki jak sie sie czlonkiem sfd tylko ze to drogo wyjdzie bo ja mam tylko jakies 200zl na bialeczko a mszue doliczyc przesylke mysle ze u sonbatego wyjdzie mi najtaniej slyszalem ze sa tamjakeis znizki jak sie sie czlonkiem sfd [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
tylkoz e WPC kupie z 3kg a WPI 2kg hmm trzeba bedzie to przemysle

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
u Sona masz 5% znizki dla ludzi z sfdb.fachowa obsluga i szybki transport
podlicz sobie co Ci taniej w takim razie wyjdzie WPC czy Matrix,podlicz ile za 1g odzywki i styka wybierz co taniej,jak nie duza roznica,to wez Matrixa
a za WPI tak szyblo(tzn Twoj wiek i pewnie staz)nie ma co sie brac,bo co Ci zostanie na stare lata,gdy stagnacja sie pojawi?sam biore zwykle WPC i to zadko i zdecydowanie wystarcza

"Pozwol mi zwyciezyc,a jesli nie zdolam,pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
wez kup wpi mimo ze będziesz mial tego mnej ale zato lepszego i bardzo skutecznego najlepiej ja byz wziol te 2 bo jedne jest dobre na noc a drogie po trningo no to chyba wszystko co chcialem powiedziec

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
no w sumeic wicze narazie tylko 1,5 roku a co do ceny to tak patrzac za 1kg WPC wyjdzie jakies 15zl taneij niz Matrix mysle ze kupie te WPC skusze sie na to zobaczymy jak bedzie dzieki za pomoc

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
jak bylem s sklepie po kretke i chcialem bialko
to koles mowil ze matrix nie jest w cale taki super
ze lepiej kupic izolat ultimate, albo jakis tanszy
a matrix jest sredni

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
IMHO nieopalaca sie kupowac WPI - jest to dobre bialko ale nie za ta cene.
Najlpiej wychodzi WPC (czyste, bezsmakowe).
Matrix jest ok - podobno fajny smak, ale jest to praktycznie WPC, tyle ze ma dodatki WPI i WPH, wiec jesli mash wiecej kasy to zakup Matrixa, a jak chcesz oszczedzic to extensora.

IMHO i tak niejestes wstanie stwierdzic roznicy w dzialaniu obu produktow



NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Ho Ho Ho - Mery Xmas from GiKeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
Extensor jest moim zdaniem lepszy, ale mozesz tez treca bialko kupic. POlecam ci takze polaczenie tego bialka tak jak zrobil Peya z bialkiem sojowym fimry naturell. To jest bardzo dobry pomysl i w sumie tanio wychodzi. Jak wiesz serwartka lubi sie bardzo szybko konczyc;] No chyba ze masz duzo $

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
oki to kupie chyba jesdnak tego WPC a mam jeszcze takei pytanie hehe zamecze was dzis jzu nimi bo chce kupic jeszcze kreatynke i wziasc to w lutym zastanawiam sie czy lepiej sam monowodzian czy dolozyc do neigo citrate olimpu ,czy ten citrate wogule warto kupywac? bral ktos to jak efekty?

-=NPC CreW=- FoReVeR
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkowac aminokwasy ??

Następny temat

PRZETERMINOWANY Thermal

WHEY premium