SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maszynka na przedramie. Pytanie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
Witam znalazłem temat z taką o to maszyną https://www.sfd.pl/Projekt_przyrządu_do_ćwiczenia_przedramienia...-t190167.html mam parę pytań?

1. Ile cm ma mieć ten sznurek przy wzroście 182cm?
2. Ile kg na początek i ile serii?
3. Jest to dobre ćwiczenie? Ktoś tego używał?

Czekam na odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
Mam takie cos zrobiłem sobie. Fajne cwoczonko, ale raczej radko tego uzywam poprostu mi sie nie chce. MOge dac zdjecia wieczorkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
Oczywiście byłbym wdzięczny. I czekam na inne odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Maszynka daje niezłą pompę w przedramieniu . Co do ciężaru to rób tak pod siebie. Ja miałem taki ze ledwo 4 razy "podkrecilem" ciężar do góry.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18665
mam takie cos i powiem tyle...to najnudniejsze cwiczenie na świecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
Czyli ile miałeś kg? i jaka długość sznurka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
Chodzi mi o wyniki i czy dobrze działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2855
weż sznurek taki że jak wyprostujesz ramiona to ciężar nie leży na ziemi a ciężar to zależy muszisz próbować ile zrobisz ale najgorsze jest nawijanie sznurka żeby równo szedł ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
Wiem że bym musiał wypróbować ale chce kupić na allegro a nie wiem ile ;) ile wy używaliście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Ja miałem koło 10-12kg używałem aż mi sie sznurek nie przetarł teraz myśle czym by go zastąpić zeby sie nie martwić ze na nogi mi spadnie;/

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
swietne cwiczonko polecam!! dlugosc sznurka okolo 2m..wazne zeby stac na jakims powyzszeniu w trakcie wykonywania tego cwiczenia, bo wtedy wyjdzie "wiecej powtorzen" w serii, a wiadomo ze przedramie, nalepiej "wchodzi" przy +12powt..
obciazenie? proponuje na stale przywiazac 5kg, a w razie potrzeby dokladac krazki po 2,5/5kg "przewlekajac" je przez kijek i sznurek..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia na strychu-kolo17 /nowe str.7

Następny temat

Ławka... pomoc...

WHEY premium