SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maszyna "bokser"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Ostatnio zaczeła mnie interesować pewna myśl jak widziałem grono dzieciaków na festynie bawiących się z tą maszyną, czyli z tzw. bokserem.
Padały tam różne wyniki, ale nawet nie przyjrzałem się jej z bliska w jakiej jednostce ona podaje wyniki.
Ona mierzy w ogóle jakąś silę, czy to tylko pic na wode?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Ale po takich walnięciach to może bicek robi się większy , wystarczy dziennie przez 300dni walnąc sobie i biceps jak koksu :

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Tak mierzy .Zależnie chyba od wyregulowania tego boksera...Ale jeśli chcesz zmierzyć swoją siłę ciosu w np. KG to trzeba specjalistyczny sprzęt.Zauważ ,że najwięcej w takiego boksera bije się tzw młotkiem ,który raczej nie jest mocniejszy od prostego ze skrętem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Są różne maszyny i różnie skalibrowane, jedne są ze mierzą do 999 a inne do 300, poza tym są możliwości przełączenia z siły w kg na prędkość i coś tam jeszcze chyba, zależy od typu maszyny.
Też jest tak ze na jednej nabijesz np 950 a na drugiej (chociaż takiej samej i na tym samym trybie) tylko 800 (chociaż uderzysz z tą samą siłą itd) jeśli chodzi o jakieś porównywanie to tylko jak w kilku na jednej maszynie się bije

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
j.w ta maszyna to raczej zabawka chociaż w jakiś tam sposób mierzy siłę. Ja jak widzę taką to lubie sobie walnąć

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
No ale przeważnie każdy ma na niej podobne wyniki, nieważne czy dzieciak czy dorosły

Mi to się i tak wydaje, że to jest bardziej taki pic na wode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Całkowita , bez sensowna ściema.

Kiedyś w jakimś programie rozrywkowym w TV była akcja że kilku gości uderzało w takiego boksera w ramach mini teleturnieju.Wśród nich był Michalczewski- po trafieniu technicznym ciosem nabił połowę mniej niż uderzający przed nim przypadkowy koleś księgowy- mimo że było widać zero mocy w tamtym ciosie.Totalny wał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
To jest pic dla dzieci , dziecko uderzy i ma podobny wynik jak dorosly tyle.
1

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
a to tez prawda, nie raz widziałem jak ktoś porządnie zayebbał ze aż maszyną zatrzęsło i nabił np. 950 a za chwile jakiś łepek ledwo co uderzył i miał 930
1

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
I jeszcze za to sie placi chyba co ?

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no płaci, chyba 2zł za 2 uderzenia, 5zł za 6
Jeśli już chodzi o zmierzenie siły uderzenia, to na profesjonalnym sprzęcie, w lepszych klubach bokserskich itp. mają w ścianach taki kwadrat, bije się i pokazuje silę uderzenia.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Haha musialo by mnie mocno w głowe j**** by za takie coś płacić.. tak w klubach owszem dałbym ale nie na "odpuście" .. ;)

Być jak Steven !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie mogę zrobić siłownie??

Następny temat

Średnica gryfu, a talerzy / rodzaj uchwytu gryfu.

WHEY premium