SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masyn / Masa na Xpandzie / Dziennik pods.str13

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222


Łydka po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
Jakby ktoś mógł mi dodac do tytułu że podsumowanie str 13.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
Cykl zakonczylem prędzej, bo łokcie wymagają rehabilitacji. Przeciążyłem je superseriami biceps/triceps, mysle ze przez za duzy nakład w ostatnich seriach na triceps.

Bicepsy i tricepsy są przyczepione do stawu łokciowego w tym samym miejscu, dlatego superserie podwójnie obciążają jedno miejsce - stąd tak łatwo o kontuzję. Na drugi raz będę bardziej ostrożny w tej kwestii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
grubo, nikt nie zaglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
cykl zakończony masa widze na + dość ładnie ;) klatka lekko też nabrała kształów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
Witam, wrociłem do ćwiczeń po tych półtorej hm roku. Jadę ostro na diecie już miesiąc więc chociaż z tych 84,5 które uzyskałem w tym dzienniku spadło mi na 81,5, to aktualnie ważę już 88!

Zmieniony przez - Masyn w dniu 2011-05-15 21:22:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
waga waga ale jak byla przerwa to pewnie z 9 kg smalcu wpadlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
Jezeli udalo mi się przytyć jakieś 6 kg
pracując od rana do wieczora 30 dni pod rząd bez czasu na sensowną regenerację i w zasadzie

z dietą polegającą na unikaniu uczucia głodu i zapychaniu się podczas lunchu i obiadu aż mi oczami wychodziło(a to zapychanie to najczesciej dwoma talerzami nieszlachetnych frytek z dodatkiem mięsa),

trenując po północy i nigdy się niewysypiając...

To co będzie jak dorzucę suplementację, a po siłowni będę siedział na dupie resztę dnia? ;]

Wyprzedzając uszczypliwe komentarze odrazu odpowiem, że owe 6 kg to oczywiście "stoprocentowy mieńsień/. Jeszcze jako ektomorfik nie mialem okazji przesadzic i się zalać.. no chyba że w sobotę w nocy. ;p

Konik86
O konik, nie zauwazylem posta ale wiedzialem ze taki bedzie wiec juz powyzej Ci wyjaśniłem, że jeszcze nie miałem do czynienia z wyraźniejszym tłuszczem. Po prostu schudłem, ale teraz mega szybko to nadrobiłem i przegoniłem poprzedni "rekord".


Zmieniony przez - Masyn w dniu 2011-05-15 22:16:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
wczesniej zabrzmialo jakbys zlapał ta wage nie cwiczac:) z tad odrazu stwierdzilem ze to smalec:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
taki miałem plan w tym tygodniu ale musze go zmienic z uwagi na problemy z łokciami po wykonywaniu superserii. niedlugo załączę nowy

PONIEDZIAŁEK
przysiady ze sztangą 4 x 15/15/15/15 (w przerwach między seriami łydki do pieczenia)
wykroki z hantlami 4 x 15/15/15/15 (w przerwach między seriami łydki do pieczenia)
(powiadają że to za mało na uda, jednak póki co po tym treningu ledwo chodze przez trzy dni)

WTOREK
wyciskanie skos 4 x 12/10/10/8
wyciskanie płaska 4 x 10/10/8/8
rozpiętki 4 x 12/12/12/12

ŚRODA (tutaj nie ma reguły, cisnę po 10-8 powtórzeń w serii różnymi
chwytami do momentu aż nie jestem wstanie się podciągnąc 6 razy)
podciąganie na drążku wąski podchwyt
podciąganie na drążku szeroki nachwyt
podciąganie na drążku wąski podchwyt
podciąganie na drążku szeroki nadchwyt za plecy
podciąganie na drążku szeroki nadchwyt

podciąganie hantla w pochyle 4 x 12/12/12/12
motylki hantlami na ławce leżąc 4 x 12/12/12/12 (nie wiem czy to robic, jakos słabo wchodzi, a dzien wczesniej podobnie robie tylne partie barkow)
martwy ciąg 4 x 12/10/8/6 (od tego momentu jeszcze tyg przerwy z uwagi na przeciążony kręgosłup)
wznosy ramion ze sztangą kaptury 5 x 18/18/18/18

(tak tez po tym treningu na plecy mam mocne zakwasy juz 5-ty dzień)

CZWARTEK
wyciskanie na barki z klatki 4 x 12/10/10/8
wznosy ramion z hantlami 4 x 12/12/12/12
wznosy ramion z hantlami leżąc na skośnej ławce brzuchem 4 x 15/15/12/12

PIĄTEK (tak było dotychczas, ale najwidoczniej nie moge robic superserii na tą partię, bo odrazu łapie mnie łokieć tenisisty który długo się leczy, robiłem to wczoraj i lewy łokiec padł, mam okłady, w poniedziałek nogi, mam nadzieje ze sie jednak zregeneruje)
biceps triceps superserie sztangą łamaną 6 x 12/10/10/10
biceps triceps superserie młotki/sztanga łamana 6 x 10/10/10/10
przedramiona superserie ze sztangą na kolanach 12/12/12/12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase. Sam nie wiem co wybrać:/

Następny temat

Fbw do oceny i kilka pytań

WHEY premium