SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Master jak to z nim jest.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
MarcelQ
Dla mnie master to minimum 100mg/e2d a sensowna dawka to 100mg/ED.


dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
150e2d zapodam jak bede do niego podchodził

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
kabass czemu wina nie mozna brac dlugo?
master dobra opcja na mase w nawet nie duzej dawce jako ia dla osob ktore maja problemy z aromatyzacja

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61995
przeciez dawka zalezy w duzym stopniu od masy ciala
i bf
znam aktualnie 3 osoby, jedna wpisala sie na 1 stronie- naly- 80-85kg ktore bija 100-150mg c2d i sa mega zadowolone

tura, dobra tura w dawce 60mg tak wypyerdala zyly, powoduje nabicie plus leci bf, ze sory ale master moze sie nie rownac


tylko, ze na masterze nikt nie widzi sajdow, a niestety na turze tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
KabaSss
moze slabego mastera miałeś ,na winie nie mozna jechac tak długo dlatego po 6 tyg z wina przejde na mastera ,tura z tego co wiem droga i trzeba brac w bardzo wyokich dawkach zeby coś działałą


Glupoty piszesz...jak to wina nie mozna jechac dlugo ? niby czemu ? mozna i 10 tyg jechac i uwazam ze 6 tyg to minimum..sam efekty widze dopiero od 4 tygodnia a na dobre rozkreca sie po 6 tygodniu ...
Tura nie jest droga i dawki rzedu 50mg robia bardzo ladnie...a wiec nie uwazam ze jest to jakas duza dawka...
Masteron mialem dobry bo zeby byl h**owy to prostaty bym nie czul a wiec typowy objaw masterona...zaden test czy nandro nie pwoduja u mnie tego co wlasnie masteron czy proviron jezeli mowa o prostacie...
Moze srodek kosa na rzezbie...ja tam dalem z ciekawosci...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Tura i sidy a jakie ?? sam lecialem po 7 tygodni w dawce 50mg ed i jedynie zoaldek troche dostal tzn zgaga ale to norma na oralach branych dluzej...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Niebardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wszytsko sie sprawdzi i na masie i na redu, liczy sie tylko micha

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
wlasnie tura na masie zaj**ista sprawa, nabija sk***ysynsko, zyly wychodza, pompa przeokrutna itp. Wlasnie wydaje mi sie ze lepiej na masie niz na wycince bo jesli na wycince nap*****lamy ostre treningi wydolnosciowe np. aero w postaci biegania to mozemy nie wytrzymac w powodu pompy tylko trzeba zarzucic dawke 60- 70mg ed i to moim zdaniem jest minimalna i zarazem optymalna dawka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na czysty mięsień

Następny temat

insa

WHEY premium