SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massacra jak brac??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nom .

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
własnie wrocilem z silowni po pierwszej porcji massacry... to powiem teraz tak kazdy kto mowil ze to nie HUKA to niech sie kopnie w glowe jak umie ..albo niech odstawi DECABOL to bedzie kop..chcieliscie opini to macie... jak dla mnie rewelacja poza tym ze z wysilku to sie prawie pozygalem podczas cwiczenia a serce to mi malo przez brzuch nie wyskoczylo... jak sie nigdy nie poce na silowni za bardzo to tutaj po masakrze..istna masakra do tej pory leci ze mnie jak z niagary..co do sily na treningu widac wyraznie poprawe i mozliwosc "przejscia samego siebie" .. pompa 10 na 10 ..jeszcze nic nigdy nie spompowalo mi tak bicepsa..lekko boli brzuch..ale to chyba od wysilku bardziej bo miedzy seriami napieram dosc mocno worek ..troche drazni mnie ten efekt nacpania taki jak po shock therapy ale mysle ze jest nieco lzejszy ale takie sa moje odczucia.. na dzien dzisiejszy moge smialo ocenic ten produkt na 9/10 zobaczymy jak bedzie szlo na kolejnych ale naprawde jesli ktos chce miec pompe roku to polecam GORĄCO ufff ide pod prysznic bo caly mokry ))
ps. pamietajcie worek zawsze ksztaltuje fightera :)

Twarz nie szklanka.. a zęby nie grzyby po deszczu nie rosną :)..pamietaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
DECABOL
A jakie cykle masz za sobą, że aż tak cię "kopie"...?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
musze szczerze powiedziec.. ze jesli chodzi o dece czy test czy tam sust nic z tego nigdy nie bralem ..zawsze opieralem sie na diecie typu "masa" ..nigdy nie wyliczalem sobie zadnych kalorii itd itd.. po prostu dobrze i solidnie jadam wloska kuchnie robiona przez moja tesciowa :) co do odzywek to tam sie po troszku przewijalo jakis tam magnum 3000 , czy kretka stara kilka lat temu..ostatnio skonczylem shock therapy..i co prawda huk po shocku byl lepszy ale co szlo za tym ogromny charmider w glowie i efekt amfetaminy...ale musze powiedziec ze tez fajna zabawka na silownie..ale to co dzisiaj na silce po tej masakrze mnie porobilo to sam sie zdziwilem .. na poczadku nic.. przebieglem 2 kmm wrocilem na silke chwila worka..i trzask...nakladalem sobie ciezary o ktorych nawet nie myslalem ze dam rade... nie wiem moze ja jestem taki podatny..a moze wy tacy jacys zamuleni no nie wiem ale goraco polecam te odrzywke jesli ktos lubi hardcore typu 100 krokow przebieszki i 25 pompek 100 i 20 100 i 15 100 i 10 200 i 10 200 i 10 a potem odpoczynek i silka :) istny hardcore.. nie no zartuje sobie to moj trening :) nie robcie tego bo sie pozygacie :) z wysilku rzecz jasna :)

Twarz nie szklanka.. a zęby nie grzyby po deszczu nie rosną :)..pamietaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie idealizuj, bo nic specjalnego tam niema...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
mowisz o treningu ? :) nie idealizuje ale sproooobuj zobaczysz :) 2kmm przed silka z pompkami .. do tego 30 min worka i godzinny ostry trening na silowni..zwykly? czy nie zwykly ... ale i tak massacra huka i to ostro :) pozdrawiam wszystkich i dzieki za informacje :) ps.. co do hmb..to nie wiem czemu kolego zloty ale sie mylisz :) tez huka :)

Twarz nie szklanka.. a zęby nie grzyby po deszczu nie rosną :)..pamietaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Cały czas rozmawiamy o Massacra-e, co do Twojego treningu, bieganie mnie nie interesuje, i nie jest zgodne z moimi celami.
Brałem i Massacra-e i Hmb - jak dla mnie produkty te mogłyby nie istnieć. Widzę że nie mamy o czym rozmawiać... ja wiem swoje, a Ty swoje. Pzdr

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
zaraz ktoś wyjedzie z tekstem że na każdego działa inaczej...

























no bo to zależy od organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6805
a propo hmb to trzeba zmieniac czesto trening i dziala nie narzekam a wcale drogie nie jest :)

AG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Lecz tanie też nie, a za te pieniądze można kupić coś innego.
Dobra bo "popadliśmy" w temat bez dna, gdzie każdy ma argumenty za i przeciw. Niema co się sprzeczać, ponieważ każdy ma prawo do swojego własnego zdania i wie co robi ze swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-06-15 21:15:20

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba do faftaq'a

Następny temat

Olimp - Pump Express - 1400 g co do tego ??

WHEY premium