SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass XXL i Whey Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 519
Zamiast się śmiać to byś doradził... Pytał no ale ja tak jak napisałem wcześniej staram się ta diete jakoś trzymać ale idealnie to napewno nie wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
nie smieje sie z ciebie tylko z tego pozal sie boze "instruktora" te odzywki ktore tutaj podales sa UZUPELNIENIEM DIETY wiec stosujesz je w celu zaspokojenia brakow w niej o ile takie istnieja , proponuje obliczyc swoje zapotrzebowanie ulozyc diete i wtedy uzywac wg brakow w niej , wtedy sam bedziesz mogl stwierdzic ile tego naprawde potrzbujesz , bez diety nie ma sensu tego wogole brac , do ulozenia diety proponuje http://darkthorn.republika.pl/dp.htm to naprawde nie takie trudne jak sie wydaje a efekty beda nieporonywalnie wieksze

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 519
Hmmm użyłem tego kalkulatora podliczyłem zapotrzebowanie a potem wpisałem 4 posiłki do tabeli takie najczęściej spożywane prze zemnie i ich ilośc napewno nie dokładną ale w jakimś stopniu zaokrągloną. I wyszło mi że Białka dostarczam 126 g na 160 g 79% Tłuszcze 110 na 104 106% Węglowodany 388 na 307 126% Wartości energetyczne 3057 na 2804 109% Wartości na kg ciała 1,6 1,4 4,8 38,2 tylko tego na pewno jest więcej bo nie wpisywałem tam jakichś serków soków między posiłkami i wyszło tak jak wyszło...

<edit> "4. Jak stosować MASS XXL?

Zalecana dawka dzienna to około 150g - 280g.
Preparat należy stosować najlepiej w dawkach podzielonych 3 - 4 razy dziennie po 50g - 70g preparatu. Jednorazową porcję należy dokładnie rozmieszać z 250 ml mleka lub wody używając do tego shakera lub miksera (jedna łyżka stołowa to ok.15g preparatu).
W dni treningowe: Jedna porcja zalecana jest 1,5 godziny przed treningiem, druga do 0,5 godziny po treningu. Pozostałe porcje najlepiej spożywać pomiędzy posiłkami.
W dni nietreningowe: 3 - 4 razy dziennie pomiędzy posiłkami."

Zmieniony przez - Roni15 w dniu 2007-10-04 23:23:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
nie patrz na etykiete
spojrz na swa diete







Zmieniony przez - kris141 w dniu 2007-10-05 09:24:04

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 519
No to napisałem jak to mniej więcej u mnie wygląda z dietą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
to zadbaj wreszcie o diete porzadnie http://www.darkthorn.republika.pl i wtedy gainera bedziesz stosowal wg brakow w niej , to jest najskuteczniejsza i najbardziej optymalna metoda

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 519
A jak wygląda sprawa z dawkowaniem Mass XXL ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
bez kitu ty czegos wyraznie nie rozumiesz ...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 519
Dlaczego tak uważasz ??
<edit> Dobra dieta prawie dopracowana więc czas się dowiedzieć konkretów na temat odżywek a więc może mi ktoś powiedzieć co i jak ?? Tzn. dawkowanie, jakieś skutki uboczne o ile występują no i w ogóle wszystko...

Zmieniony przez - Roni15 w dniu 2007-10-10 16:44:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
kurva mowi ci ciagle ze gainera stosujesz wedlug brakow, czyli jesz go tyle ile ci brakuje do calkowitego dziennego bilansu kalorycznego jaki sobie wyliczyles i ewentualnie po treningu ~50g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terapia szokowa

Następny temat

Aminokwasy...

WHEY premium