SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masowka - zalewam sie po 4 tygodniach 5KG !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
fakty są takie że nadmiar wody jest wyłapywany przez nerki i wydalany z moczem i o ile nie pijesz kranówy tylko normalną wode mineralną to nic sobie nie wypłuczesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
TheLegend im szybciej skończysz swoje pierd***nie tym mniej się ośmieszysz. jeśli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy w danym temacie to nie udzielaj porad bo cierpią na tym ci którzy przyszli właśnie po poradę.

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 480
o fajnie dzieki za sporo informacji , ciekawe ktore sa prawdziwe :D

Postanowilem ze nie bede jakos szczegolnie ograniczac wody . Ogranicze batony .

Co do krety to bede ja mieszac z bialkiem no i do szejkera z bcaa w dt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
sluszne wnioski, pij duzo wody, pozdrawiam

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
Moim zdaniem na kreatynie i przy treningu siłowym 3 litry to minimum. Nawet producenci supli piszą na opakowaniach o tym że powinno się dziennie przyjmować około 4 litry wody. A dlaczego? A dlatego że kreatyna wiążę wodę w komórkach mięśniowych co (bardzo uogólniając) powoduje anabolizm. The Legend ma trochę racji że zbyt duża ilość wody nie jest korzystna dla organizmu, tylko że 3-4 litry to nie duża ilość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 480
no mam nadzieje :) w razie pytan jeszcze napisze (prawdopodobnie z tego konta bo mam bana do 31.01 ) a jak nie to ze starego :D Mam nadzieje ze jeszcze zajrzycie jak sie pojawi post .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
codziennie bym nie jadł tych batonów tylko jako alternatywa gdy nie możesz zjeść pełnowartościowego treningu

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 480
no wlasnie sprobuje sie przestawic do 1 po treningowo i ew jak bardzo zglodnieje w DNT lub bd w szkole a posilku normalnego nie bedzie jak zjesc , chociaz planuje brac ryz z cycem do sql wiec powinno sie obejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
nie ma limitu wyznaczonego miarka ile masz pic wody dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 480
witam panowie :D

Mam pytanie :

Jaki posilek na kolacje ? twarog odpada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta i trening na przyrost masy??

Następny temat

Rzeźba - ocena planu

WHEY premium