SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masłoł yżką??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 762
Jak wyżej potrafie ostatnio wyjadać masło łyżka np łyżkę masła zjeść jak robie sobie jajecznice?? dlaczego?? to noramlne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Widocznie Ci smakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
moze organizm sie tego domaga w taki sposob

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23422
Jeśli ci smakuje to Smacznego uważaj tylko na obwód w pasie

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Jak lubisz to ok,a reszta j.w

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 762
W sumie o obwód w pasie sie nie martwie bo całej kostki nie zjem Może to wynika z tego że mam ograniczone ww w diecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4294
Ja też mam podobnie.. Jak jadłem jeszcze margarynę to potrafiłem z kubka paluchami wyjadać Też nie wiem z czego to wynika ale lubię po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 762
Ja z masłem mam miłe wspomnienia z dzieciństwa:) Jak mama nacinała piętke chleba w kilku miejscach tzw,,jeżyk'' a na ,,jeżyka'' masło:)

Ale czy to nie jest wynik tego że jem b.mało ww?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 762
No i jest problem :x z czasem jak zmniejszam ww mam coraz większą ochotę nie na białko a na tłuszcz (aaaaa) tj: masło, oliwa z oliwek(bez problemu wypije) Co to oznacza? i czy nie bede miała problemów??

Dziekuje jak ktokolwiek odpowie^-^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 762
Zaznaczam ze rozwazam CKD- ale najpierw probuje ''zaprawic organizm'' tj łączyć diete z treningiem- jak bede czula ze dam rade to sprobuje( jest to powazna sprawa dletego zaczelam narazie od obnizenia ww i treningu regularnego).

Najbardziej mnie dziwi fakt ,że nie zalężnie od tego czy zaczne ckd czy nie to jestem zdziwiona ,że o wiele lepiej się czuje psych i fiz przy spożyciu większej ilości białek i tłuszczy niż ww(jak myslałam kiedys). Nie dosć że poprawiło sie SAMOPOCZUCIE to do tego koncentracja, spokój aż sama nie moge uwierzyc bo nie zwracał wcześniej uwagi i myślałm ze kluczem sa ww złożone(-----> chyba ide w str białek i tłuszczy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 762
Tn znaczek na koncu to mial sie cieszyc """
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ketoza, ketostix, CKD

Następny temat

pytanie ogólne...

WHEY premium