SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzenie...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1005
Witajcie.

Wracam do regularnych treningow po dwoch latach. Oczywiście w miedzyczasie coś tam trenowałem. Jestem piłkarzem, także ze sportem cały czas mam styczność.

Chciałbym jednak przez 42dni- dzis zaczalem a6w (moj rekord to na 22dniu, tym razem pojdzie calosc), przytyc 3 kilo, wyrzezbic brzuch, zlapac 3cm w bicepsie i w lydce oraz 5cm w obwodze klatki (jest to mozliwe w ogole?)
Chcialbym prosic was o pomoc, nie wiem jak sie zabrac za to, bo nie mam do dyskozycji silowni. Trenowac moge w domu, mam dwa hantelki po 7kg tylko. Dieta cud morela, jem ile tylko sie da w duzych ilosciach. 3l wody dziennie.

Musze kupic magnez + b6. Zastanawiam sie rowniez o kreatynie.

Co sadzicie? Polecicie mi jakis plan treningowy, jakies wskazowki?

"Im bardziej czegoś chcesz,
to to zdobędziej!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ten też się do podwyższenia ogólnej sprawności/wytrzymałości/siły nadaje. Jesli nie będziesz dużo jadł i każdy poziom ćwiczył do oporu a nawet dalej to się nie masz co martwić o zbytnie przyrosty masy Shinji77 używa metody do "ogólnego usprawnienia się" bez zdobywania masy celem poprawy wytrzymałości i siły w SW i z tego co wiem jest zadowolony.

Co do innych treningów: sprawdź podwieszony Mawashiego albo z książki "Skazany na trening"

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
przez 42 dni - niestety nierealne marzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1005
a ile przez 42dni da rade osiagnac? chce miec realny cel

"Im bardziej czegoś chcesz,
to to zdobędziej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
W 42 dni... Tj. jakby nie liczyć na lipiec. Kolego, jeśli chcesz fajnie wyglądać na wakacje to musisz się brać za siebie we wrześniu. Wtedy masz całe 10 miesięcy na przygotowania. Jeśli chodzi o ten sezon to niewiele zdążysz zdziałać, natomiast i tak warto zacząć.
Fajny trening masz w artykułach podwieszonych w dziale, tj. https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html

I tak przy okazji, nie musisz marzyć. Lepiej realnie (ale ambitnie) planować.
Przez ten miesiąc możesz przyzwyczajać ciało do treningów.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1005
King nie o to chodzi :)
Marzenie -> Cel -> Plan (jestem w tej fazie) -> Działanie


Chce jak najlepiej ulozyc plan, aby zaczac sie realizowac. Co do postawy na wakacje. Wyglad to kwestia nie istotna w tym znaczeniu, chce po prostu osiagnac to co zamierzylem.
Wiec dzieki i czekam jeszcze na jakies wskazowki.

Taki trening King to juz nie dla mnie. Wczesniej trenowalem regularnie (2lata temu) z malymi zrywami po 1/2 miechy. Obecnie od tygodnia cwicze, takze miesnie przystosowane sa juz do pracy.

"Im bardziej czegoś chcesz,
to to zdobędziej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Albo metodę Lafaya:

https://www.sfd.pl/Trening_metoda_Oliviera_Lafaya__Protéo_system-t743198.html 

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Albo i tak

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1005
Chyba zdecyduje sie na tego Lafaya. Kupilbym jutro drazek, tylko nie wiem jak go zamontować na drzwiach. Nie wiem czy mam odpowiednie pole do popisu. Ale cos sie wykombinuje

"Im bardziej czegoś chcesz,
to to zdobędziej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Lafay to super sprawa na początek. Polecam. W dziale jest kilka dzienników ćwiczących osób.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Kilka dzienników i jeden taki perdolnięty co wszystkich namawia

Dobry wybór, na pewno po miesiącu zobaczysz różnicę, a po 42 dniach to już w ogóle
A poważnie to ta metoda da Ci solidne wzmocnienie ciała, poprawi siłę i wytrzymałość, no i oczywiście przy porządnym odżywaniu da przyrosty masowe. Abyś pamiętał, że nic na wariata, wszystko z głową i przemyślane, i efekty nie każą długo na siebie czekać

W 99% drzwi nie będzie problemu z instalacją, a robi się to po prostu rozkręcając go w wybranym miejscu (mając płaskie powierzchnie framug po obu stronach)

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-05-28 20:58:18

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maksymalne wyizolowanie miesnia klatki piersiowej

Następny temat

Trening Ud/Pośladek

WHEY premium