SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzenie BICEPSY! TEchnika kluczem!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
WItam wszystkich
Warto odświerzac i uświadamiac ludziom jak naprawde długą droge stanowi rozwoj bicepsa,tak się składa ze dopadło mnie chorobsko i efektem nudy będzie ten artykuł...
Z własnych nie długich doświadczen i z przeczytanych artykułów zebrałem kilka myśli i chciałbym je właśnie tu zamieścic,w niedługim czasie udało mi sie zrobic sporo cm więc myśle ze moze komuś moze się to bardzo przydac:
(Przed każdym cwiczeniem !!!MOJ trening nie trwa dłuzej niz 45min. liczba seri ilości ruchow pozostawiam dla was kazde ciało jest inne i najlepiej wycwiczyc to samemu!!!(przypominam raz w tyg..) rozciągam biceps napierając tułowiem o ściane o oparte ręce,15s... NIE ROZCIĄGAC MIĘSNI NIE ROZGRZANYCH)
-na mnie najlepiej działa jak i jest jednym z najbardziej wpływających cwiczeń na biceps uginanie ramion sztangą wielu ludzi zapomina jak ważna jest technika tego cwiczenia tułow ma byc jak najbardziej wyprostowany,łokcie jak najbardziej tułowia,klata wypchnięta do przodu,coraz mocniej napinając biceps w fazie szczytowej około 2s powinniśmy przytrzymac... Wydaje mi się ze w tej pozycji stojącej dla początkujących lepsza jest sztanga niz hantle.. sztangielki wymagają pewnej techniki i wyczucia ciężaru..
-następnym cwiczeniem bardzo istotnym chyba najlepiej rozciągającym mieśień jest uginanie ramion na ławeczce skośnej tak pod kątem 45stopni w fazie maksymalnego skurczu przytrzymac tak 2do 3 s.zwiększając przy tym max napięcie bicepsa..
(Kolejne rozciąganie 15s)
-modlitewnik moze i nie rozbudowa ale świetne kształtowanie mięśnia,modlitewnik powinien byc jak najwyżej zeby wyizolowac w miare biceps w fazie maksymalnego napięcia chwile przytrzymac z bardzo wolnym opuszczeniem.
-jedna seria do załamanie ruchu oparte ramie o kolano,tutaj atak ze wszystkich stron..
(I kolejne rozciąganie na koniec)
I to wszystko raz w tygodniu wydaje mi się ze dla kogoś początkującego jest w miarem możliwym sposobem rozwoju tej właśnie parti mięśniowej.
JESTEM OTWARTY NA WSZELKĄ KRYTYKE I Z CHĘCIĄ PODEJME DYSKUSJE Z KIMŚ NA TEN TEMAT,JEŻELI ÓW BYŁ PORUSZANY WIELE RAZY A JA ZAŚMIECAM TO PROSZE MODERATORA O USUNIĘCIE.

POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
mogłeś częściej poużywać entera, byłoby bardziej czytelne
trochę mało...

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm... Poświęciłeś chwilkę temu, ale na odwal ; p Ortografia? Spacje/enetry/interpunkcja/pogrubienia/odstępy/akapity ? Gdzie to ? ; p Dobry artykuł to stylistyka!

Co do samego wątku tematu... nie czepiam się.

sog nie wejdzie za to up ;p
peace
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z mostkiem.

Następny temat

korekty

WHEY premium